Точні ознаки високого інтелекту після шістдесяти

Процеси старіння впливають не лише на зовнішній вигляд, але й на розумові здібності. З віком мозкова діяльність погіршується, зникає колишня гострота, ясність та кмітливість. Однак перевірити рівень інтелекту можна завдяки кільком характерним ознакам. 

Якщо вам хочеться зрозуміти, наскільки інтелектуально розвинена жінка у віці 60+, тоді наша стаття допоможе вам це з’ясувати.

Ознаки високого інтелекту:

1. Почуття гумору

Якщо людина розуміє чужі жарти і сама вдало кепкує, тоді у неї з розумовою активністю все гаразд. Адже для того, аби вставити влучну фразу, щоб розсмішити оточуючих чи вдало описати якусь ситуацію, потрібно мати неабияку кмітливість.

Проте жарти також бувають різними. Якщо вони абсурдні, примітивні чи образливі, то людину не варто вважати надто освіченою й розумною. 

2. Самокритичність

Якщо у зрілому віці вдається підмічати власні недоліки й визнавати їх, то старість ніяк не вплинула на рівень інтелекту. Адже не так просто посміятися з себе чи зізнатися у невдачах. Натомість старші люди шукають виправдання своїм вчинкам. 

Проте ті, хто зберігає ясність розуму, не буде влаштовувати безглузді суперечки й адекватно оцінюватиме ту чи іншу ситуацію. 

3. Уміння вислухати

Жінки, які вміють терпляче слухати співрозмовників, не перебиваючи їхню розповідь власними історіями, роздумами чи доповненнями, демонструють не лише свої манери, але й світлий розум. До їхніх порад хочеться дослухатися, а кожне сказане слово здається вагомим і значущим. 

4. Сарказм

Саркастичні висловлювання вимагають неабиякої мозкової активності, адже потрібно добряче напружитися, аби стверджувати одне, коли мається на увазі зовсім інше. Тим паче імпровізація в моменті – це не легке завдання, з яким навіть молодим не завжди вдається впоратися. Якщо ці фрази зрілої жінки є доречними, то про рівень її інтелекту хвилюватися не варто. З нею цікаво розмовляти, а кожна бесіда перетворюється на обмін знаннями й досвідом. 

Погодьтеся, що достатньо кількох слів, аби зрозуміти, чи займається людина своїм саморозвитком. Якщо її вільний час проходить перед екраном телевізора, то не слід чекати високоінтелектуальних розмов. Натомість читання книг точно вплине на розумові діяльність у зрілому віці. 

За якими ознаками ви ідентифікуєте високоінтелектуальних людей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector