Тоді і зараз: як сьогодні виглядають колишні зіркові пари

Колись ці пари були на очах у всіх і викликали захоплення шанувальників, завдяки своїй успішності, молодості і красі. Але час не стоїть на місці, і багато хто з відомих пар розлучилися.

Ми пропонуємо разом пригадати одні з найвідоміших зіркових пар минулого і дізнатися, як вони виглядають сьогодні.

 

1. Джуд Лоу і Сейді Фрост в молодості

Сейді Фрост була єдиною законною дружиною Джуда Лоу. Але через нескінченні чутки про зради актора Сейді подала на розлучення.

 

 

2. Джуд Лоу і Сейді Фрост сьогодні

У колишньої пари троє дітей і вони підтримують дружні стосунки. Що стосується особистого життя, як Джуд, так і Сейді після розлучення більше не вступали в шлюб.

 

 

3. Міла Куніс і Маколей Калкін в молодості

Ця пара зустрічалася більше 8 років! Міла підтримувала молодого хлопця в найважчий для нього час.

 

 

4. Міла Куніс і Маколей Калкін в даний час

Пара розпалася через ревнощі Маколея до успішності коханої. В даний час Міла ростить двох дітей з Ештоном Катчером, а особисте життя Маколея, як і професійне, так і не налагодилося.

 

 

5. Джулія Робертс і Кіфер Сазерленд в 90-ті

В молоді роки Джулія не відрізнялася постійністю в стосунках і незадовго до весілля з Кіфером втекла з його другом Джейсоном Патріком.

 

 

6. Джулія Робертс і Кіфер Сазерленд зараз

Але ці відносини не тривали довго. В даний час Джулія одружена з оператором-постановником Деніелом Модером, а Кіфер все ще не одружений.

 

 

7. Біллі Боб Торнтон і Анджеліна Джолі на початку 2000-х

Роман розгорівся в 1999 році під час зйомок фільму «Керуючи  польотами». Через кілька місяців вони одружилися. Але шлюб довго не протривав — в 2003 році пара розлучилася. Різні за темпераментом люди не зійшлися характерами.

 

 

8. Біллі Боб Торнтон і Анджеліна Джолі зараз

Зараз Біллі Боб Торнтон щасливо одружений на своїй колишній гримерці Конні Енгланд, яка в 2004 році народила від нього дочку Беллу. А Анджеліна після розлучення з Бредом Піттом повністю присвятила себе турботі про дітей.

 

 

9. Торі Спеллінг і Брайан Остін Грін в молодості

Ця пара зображала закоханих в серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210». Як з’ясувалося роками пізніше, на момент серіалу пара зустрічалася і в реальному житті. Але їхні стосунки були короткими і пара швидко розлучилася.

 

 

10. Торі Спеллінг і Брайан Остін Грін в даний час

В даний час Брайан Остін Грін щасливий з Меган Фокс. Пара виховує трьох дітей. Торі виховує п’ятьох дітей і живе в щасливому шлюбі з актором Діном МакДермотт.

 

 

11. Джонні Депп і Вайнона Райдер у молоді роки

Пара почала зустрічатися в 1989 році, коли Джонні було 26, а Вайноні 16 років. Красиві і молоді закохані завжди були предметом переслідувань журналістів, які розпускали чутки про інтрижки молодих людей. Зрештою, через 3 років серйозних стосунків пара розпалася. Однією з причин стало, нібито, небажання Джонні одружитися.

 

 

12. Джонні Депп і Вайнона Райдер сьогодні

В даний час Джонні самотній, втім як і Вайнона. Колишня пара зберегла дружні відносини, і навіть під час скандалу з розлученням Джонні Деппа Вайнона підтримала колишнього коханого.

 

 

13. Софі Марсо і Крістофер Ламберт за часів роману

Софі Марсо і Крістофер Ламберт познайомилися на зйомках фільму «Пропала в Довілі». Пізніше Марсо сказала: «Я сподівалася знайти хорошого актора, а знайшла Крістофера — мого кращого друга і коханого чоловіка». Але через 7 років пара розлучилася.

 

 

14. Софі Марсо і Крістофер Ламберт зараз

В даний час Софі Марсо зустрічається з шеф-кухарем Сирілом Ліньяк — зіркою французьких кулінарних шоу, а Ламберт насолоджується самотністю.

 

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: