Тоді вже був пізній вечір. Зять тихенько заніс сумки своєї тещі в коридор і поставив їх в куточку. Старенька маленька жіночка попрямувала до своєї доньки, але коли Олена побачила матір, відразу мовила сердито

Нещодавно мені одна знайома розповіла історію, які її залишив чоловік. Насправді я його повністю підтримую.

Вона про свою літню матір геть забула, а от допомога прийшла не очікувано від зятя, який все-таки подбав про стареньку й помістив її в хорошу клініку.

Олена про це все дізналася лише тоді, коли зять привіз тещу після виписки з лікарні додому. Того вечора він сказав дружині: 

– Твоя мама від сьогодні має пожити з нами. Їй потрібен догляд після хвороби. Добре, що зараз в неї все в порядку, я ліки всі придбав, ти слідкуй, щоб вона правильно все пила. Подбай про маму, ти ж у неї одна.

Олена навіть дякую не сказала чоловікові, а ще й почала носом крутити. Після слів чоловіка Олена почала кричати на матір:

– Мамо, ти мені хочеш життя зіпсувати? Я нарешті переїхала до столиці, вибралася з того села, а ти сюди приперлася. Ну куди мені від тебе втекти? Що я тепер маю за тобою доглядати? А моя робота? Надіюся, це пошвидше закінчиться.

Мама пенсійного віку була дуже здивована з таких слів доньки, на її очах зявилися сльози й можна було зрозуміти, що вона відчуває провину. Але найбільше такі злі слова вразили серце чоловіка Олени. Своєю холоднокровністю вона його дуже розлютила. Він не розумів, як можна так ставитися до своєї матері. Вони нещодавно побралися, Олена була дуже облесливою жінкою і їй вдалося полонити молодика. Правда, в такій ситуації вона продемонструвала свою сутністю. Вона ж завжди перед ним одягала маски. 

Теща мовчки почала збирати речі, а Олена в той вечір пішла жалітися подрузі на своє складне життя. Жінка повернулася пізно ввечері, а на порозі стояла валіза і квиток на потяг.

– А що, моя мама ще не поїхала від нас? Або ти кудись зібрався?

– Олено, я тут живу, а звідси їдеш ти. Мені потрібно добре подумати, чи хочу я далі бути з такою жінкою. Ти ж знаєш, що я хочу дітей, але як ти їх будеш виховувати, якщо сама так зневажливо ставишся до батьків. Твій вчинок мене просто вразив, я ніколи б не подумав, що ти настільки егоїстична. Я купив білет назад у твоє село, матір поки що залишитися в мене, я їй винайму доглядальницю, бо знаю, що ти про неї точно не будеш піклуватися. Подумай  про свою поведінку, мені теж слід все добре зважити…

Згодом чоловік прийняв рішення: подав на розлучення, а Олена повірити не могла, що так дозволила собі помилитися.

Чи часто в житті трапляються схожі ситуації?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: