Трапилося пограбування. Підозрювані стверджують, що були вдома. Хто злодій?

Поспішаємо нагадати, що логічні завдання не тільки дуже цікаві, а й неймовірно корисні. Тут вам і простір для роздумів, і політ думок, і визначення вашої кмітливості. Такі задачки підійдуть як дорослим, так і діткам. І тут ще можна посперечатися, хто швидше дасть правильну відповідь. Втім, уміння мислити нестандартно стане в пригоді кожному. А для цього логіку слід розвивати. 

Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку цікавих завдань, які допоможуть перевірити, чи під силу вам задачки на кмітливість.

Завдання №1

У одному містечку якось «обнесли» магазин. Чотири головні підозрювані переконують, що сиділи вдома і носа назовні не висували. Ваше завдання – глянути на малюнок і визначити, хто з них бреше!

Завдання №2

У вас є дві однакові нитки, кожна з яких горить рівно годину. Як за допомогою цих ниток і коробки сірників відміряти рівно 45 хвилин, не торкаючись при цьому ниток руками?

Завдання №3

Ситуація на перехресті зі світлофором. Візок на возі, вантажівка та мотоцикліст. Коли спалахнуло жовте світло, водій вантажівки зава двигун. Запряжений у возі кінь перелякався і цапнув зі страху мотоцикліста за вухо. Хто із учасників дорожнього руху порушив правила?

Завдання № 4

Розвіднику треба було проникнути на таємну зустріч. Але на вході стояв вартовий. Розвідник причаївся у кущах перед входом і підслухав дві розмови охоронця з відвідувачами. Першого охоронець спитав: «Сімнадцять?». Отримав у відповідь: Десять! Другого зустрів фразою: «Двадцять два?» Відповіддю було: «Одинадцять!» Обох охоронець пропустив. Небагато подумавши, агент сам пішов до охоронця і отримав запитання: «Сорок два?» Розвідник сміливо відповів: “Дев’ятнадцять!” Але охоронець не прийняв його відповіді і прогнав у шию. А якою була правильна відповідь на запитання охоронця?

Пошепки

Завдання №5

У невеличкому місті до лікарні спрямовували всіх постраждалих через нещасні випадки. Найбільше було жертв ДТП. Хоч влада й посилила правила користування ременями безпеки, але кількість постраждалих у лікарні тільки збільшилася. Чому так?

Відповіді:

1. У трьох підозрюваних машина вранці стояла нерухомо, і під нею снігу немає. А ось у Діми якимось чином під автомобілем утворилася кучугура. 

2. Запаліть першу нитку з двох боків одразу, а другу – з однієї. Коли згорить перша нитка, пройде рівно 30 хвилин. У цей момент підпаліть другу  з іншого боку так, щоб вогонь йшов назустріч першому підпалу. Так нитка догорить за 15 хвилин, і в результаті вийде 45.

3. ПДР порушив мотоцикліст. Якщо кінь зміг сіпнути його за вухо, то він був без шолома!

4. Правильна відповідь – цифра вісім. Якщо придивишся, виявиться, що охоронець вимагав підрахувати кількість літер у сказаних ним словах. Перші два відвідувачі знали про це, а ось розвідник ні.

5. Кількість постраждалих у лікарні збільшилася, оскільки збільшилася загальна кількість тих, хто вижив. Ті, хто раніше потрапив у морг, тепер опиняються на лікарняних ліжках і одужують!

Впоралися з усіма завданнями?

Яке було найцікавішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector