Того дня я ніяк не міг знайти ключі від автівки. – Подивись в моїй сумочці, – сказала дружина

– Кохано, ти не бачила моїх ключів до авто? Вже всю хату перевернув верх дном…

– Спробуй глянути в мою сумочку, можливо, випадково схопила… Я вже готова! 

Валерій й справді знайшов ключі в сумці дружини. Вийняв їх й нечайно зронив на підлогу маленький бежевий листочок. Хотів поставити назад в сумку, але цікавість взяла гору й чоловік вирішив прочитати. На записці було написано наступне: “Зустрінемося в суботу біля ресторану “Трембіта”. Він одразу впізнав почерк дружини, земля пішла з-під ніг – Валерію зразу на думку спадало найгірше, невже дружина більше його не кохає? Дійсно, вони разом вже 14 років, пристрасть давно вщухла, інколи конфліктують, однак він все одно кохає її.

Чоловік вирішив, що не потрібно робити передчасних висновків, а краще перевірити дружину. Про свою знахідку нічого не розповів, а запитав: 

– Наталю, як ти ставишся до того, щоб в суботу кудись піти лише вдвох? Проведемо цей день разом, як раніше…

– В суботу я вже пообіцяла подрузі, може, краще в неділю разом? – розгублено відповідала дружина. Після цього сумнівів у Валерія закралося ще більше. Дружина ніколи не ставила подруг вище сім’ї…

Чоловік не міг дочекатися суботи, ночі були безсонними, адже як його Наталочка могла йому зрадити? Вона ж стільки років була віддана й ніколи не брехала. Ось і настав цей день, Наталія вранці прийняла ванну, потім до обіду приводила себе в порядок. Одягла нову сукню, вечірній макіяж – це лише ще більше злило Валерія. Він спостерігав за цим, а потім запитав: 

-Наталю, а ти куди так збираєшся?  

Пошепки

– Я ж казала тобі – зустрічаюся з подругою.

Як тільки Наталія вийшла з квартири, чоловік похапцем одягнув штани, що перші попали під руку та поспішив за дружиною. От вона вже наближалася в ресторан, але подруги ніякої не було. Він вийшов з машини і швидкими кроками попрямував до входу, серце вискакувало з грудей…

Заходить в ресторан, там нічого не зрозуміло, пройшов через коридор, чути гучний сміх, крики, вмикається світло – а в приміщенні дружина, близькі друзі, гарно оздоблені столики.

– Ви що тут всі робите? А де твоя подруга? Чи не подруга…

– Любий, я знала, що ти прийдеш, але так швидко – не очікувано! Ти що забув, що сьогодні річниця нашого весілля? Я тебе вітаю і дуже люблю! 

– А записка, подруга? 

– Це просто сюрприз, а ти повірив… Ось візьми святковий костюм й переодягнися, а то вибіг одразу! 

Він підійшов до дружини і міцно обняв її – в цей момент він зрозумів, наскільки вона важлива для нього, і що їхнє кохання не менше, ніж колись. Чи доцільно робити такі сюрпризи коханим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector