Того ранку Діана поспішала на роботу, як у двері хтось постукав. “Привіт, у мене до тебе незвичне прохання”, – сказав молодий сусід Олег

Діана метушливо збиралася на роботу. Вже одягнула куртку, як у двері хтось постукав. Це був молодий сусід Олег, він місяць тому переїхав та орендував квартиру. Вони не так тісно спілкувалися, просто інколи віталися, хлопець міг допомогти донести важкі речі. 

– Вибач, що ось так неочікувано прийшов, просто у мене є до тебе одне запитання. 

Діана вже подумки уявила, як вони разом п’ють чай, жартують. Але нема чим пригостити, треба ж у магазин бігти. Але який чай, якщо вже через 10 хвилин треба бути в офісі

– Ем, так, я тебе слухаю

– У тебе завелися комахи?

– Що? – здивовано відповіла дівчина. Можливо, що це Олег так намагається з нею пофліртувати.

– Просто у мене багато молі. Я вже у всі полиці заглянув, навіть вентиляцію змінив – не знаю, звідки вони беруться. Ось, не знаю, що робити. Зателефонував до спеціальної служби, обіцяли приїхати та все вивезти. Якщо тобі треба – вони можуть і в тебе також комах знищити. 

– Дякую, але я відмовлюся від такої спокусливої пропозиції. У мене нічого довше, ніж 1 день не живе, – ніяково засміялася Діана. Але Олег тільки сумно зітхав та пішов додому.

Весь день дівчина картала себе за такий дурний жарт. “І що про мене він подумає? Що я погана господиня, точно. Ох, краще б я просто промовчала” – подумки лаяла себе Діана. Після роботи зайшла в магазин та купила улюблені солодощі. Ввімкнула серіал, налила чаю – раптом знову хтось стукає у двері.

– Привіт. Ох, мені так незручно, що я сьогодні тебе цілий день відволікаю. Але у мене дуже дивне прохання. Річ у тому, що у мене всіх комах вивели, але там такий сморід, що аж дихати не можу. А мені треба ж десь спати. Можна я у тебе одну ніч переночую? Обіцяю, я в боргу не залишуся!

– Ой, я навіть не знаю. А чому ти просто не відчинив вікна?

– Марно, запах просто неможливо. Телефонував у готель та хостел, то там нема жодного вільного номера. Та і грошей  у мене обмаль, нещодавно тільки за квартиру заплатив. 

Дівчині стало шкода хлопця. 

– Ну добре, тільки будеш спати у вітальні. Там лежить постіль, постели собі. Є кава, чай та цукор, але піжаму не проти, бо твого розміру у мене точно нема. 

Діана сіла у кімнаті та ввімкнула серіал. Однак, постійно відволікалася – а що там родить Олег? А якщо він просто втирається і довіру та просто хоче її пограбувати? Вирішила вийти до нього у кімнату, буцімто зробити собі чаю.

– Агов, тут не можна курити! 

– Ой, це не сигари, а карти гральні. Я думав з тобою зіграти, але ти сказала, що хочеш подивитися серіал.

– А на що ти хочеш зіграти?

– Ну не на гроші точно, у мене всі кишені порожні. Можливо, на бажання?

– Гаразд.

Тричі поспіль Діана вигравала і Олег помив посуд після вечері, кукурікав та розповів про найкумеднішу ситуацію, за яку йому досі соромно.

– Ох, як ти мене обіграла! І на що тепер будемо грати?

– Ти завтра готуєш мені сніданок. І каву також!

– Домовилися.

Але тут вже удача відвернулася від дівчини. Олег виграв не тільки сніданок, але й вечерю. І ще солодкий десерт. Діана дивувалася з такої нахабної поведінки. Здається, що Олег насправді вміє гарно грати і просто на початку їй піддавався.

– Ну я напевно піду вже спати, бо втомився, – єхидно посміхався хлопець. 

Дівчина розлючено грюкнула дверима та пішла у вою кімнату. Вже думала, як помститься завтра такому горе-сусідові – зробить гірку каву, обгорілу яєшню чи дасть зіпсовані помідори. Буде знати, як ось так нахабно у карти вигравати.

Однак, коли прокинулася, то Олега у квартирі не було. Постіль акуратно лежала на ліжку. Здається, що хлопець пішов на пробіжку. Дівчина стала до плити. Але чомусь в останній момент передумала щодо своєї помсти. “Ні, треба показати, яка я хороша господиня”. І приготувала смачні млинці, заварила каву. 

– Ого, так смачно пахне, що я ще на першому поверсі почув!

– Сідай, бо зараз все охолоне.

Виявилося, що у них багато спільного – музика, кіно, хобі. Навіть навчалися в одній школі та університеті, є спільні знайомі. Олег ввічливо подякував та пішов на роботу. 

– Треба щось й на вечерю приготувати, я ж програла, – думала Діана.

Тоді пішла у магазин та купила свіже м’ясо, солодощі, овочі та фрукти. Зварила домашній борщик, смачні пиріжки та ще шарлотку з яблуками спекла. Олег прийшов вчасно, а в руках тримав її улюблені квіти – білі ромашки. Діана аж почервоніла. 

Вони разом переглянули фільм, хлопець допоміг все поприбирати. 

– Тепер я сподіваюся, що виконала всі твої умови.

– Дійсно. Але ти так смачно готуєш, що я просто не знаю, як житиму далі без твого фірмового борщику?

– Ну якщо хочеш, можеш завтра також прийти. На вечерю планую щось інше приготувати. 

– А можна так далі продовжити наше спілкування? Без гри у карти.

– Ну, я не проти.

Того вечора Діана довго думала –  чи були в Олега дійсно того вечора комахи? 

На вашу думку, це хлопець все підлаштував чи просто доля? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector