Того вечора я сиділа вдома одна, чоловік був на роботі. В двері несподівано постукали. На порозі стояла жінка років 50-55. Її розповідь в моїй голові не вкладалася. Я ніяк не могла заспокоїтися. Я переїхала разом з сином до мами, а через 2 тижні, авто чоловіка стояло у нас біля хати

Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилася на третьому курсі університету.

Ми вдвох робили стінгазету близько тижня. За цей час і зблизилися, згодом він покликав мене гуляти. З ним ніколи не було нудно. Ми ходили в кіно, щодня спілкувалися, а вже через пів року почали жити разом. Спершу було дуже важко звикнути один до одного в побуті, оскільки ми ще й навчалися.

Через рік у нас народився син. Ми жили щасливо і з кожним днем ще більше закохувалися один в одного. Але всю цю ідилію зруйнував один вечір.

Я сиділа вдома та гралася з малюком. Раптово пролунав дзвінок у двері, Відчинивши, я побачила на порозі жінку років 50-55. Вона представилася і попросила увійти. Жінка мені почала розповідати таке, що просто мене ошелешило: мій чоловік рік тому зрадив мені з її донькою, і зараз у неї народилася дівчинка.

Чоловік не догадувався про її існування, адже мати все ретельно приховувала. Але нещодавно жінка померла і бабуся хоче, щоб батько познайомився з дівчиною. Вона не бажала відмовлятися від онуки, просто хотіла, щоб чоловік їй допомагав. 

Я просто не могла прийти до тями. Моя рідна людина, яку я любила всім серцем, мене зрадила. Ще й ця дитина тепер є у нього. Я просто не знала, що робити далі. Чоловік повернувся з роботи, а я вирішила спокійно з ним поговорити, бо знала, що влаштовувати скандал немає сенсу. Він не став брехати і зізнався, що рік тому він був на парубочій вечірці, і там познайомився з дівчиною. Більше він її ніколи не бачив, а звістка, що у нього є донька, для нього була великою несподіванкою, він не хотів її визнавати.

Після цієї розмови я зібрала речі, сина та переїхала до мами. Чоловік звернувся до суду, але аналіз ДНК підтвердив батьківство. Я пробачила чоловікові і вирішила, заради дитини, дати йому ще один шанс. Він почав допомагати дівчинці, давати гроші, купувати подарунки. По суті дитина ні в чому не винна.

Так з часом ми зібрали дівчинку до себе, бабуся була не проти. Хоча на чоловіка у мене досі є образа, але дівчинку полюбила всім серцем. 

Зараз я розумію, що зруйнувати сім’ю набагато легше, ніж зберегти.

Ви б змогли пробачити зраду чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector