Того вечора я знайшла на вулиці тисячу гривень. Зі страхом та докорами совісті забрала гроші. Не очікувала, що наступного дня таке трапиться!

Того вечора сильно дощило, а я забула парасольку вдома. Ще й посварилася в маршрутці з нахабною пасажиркою. А на роботі завал повний, не встигала вчасно здати документи, тому затрималася ще на 2 години. 

Загалом, день видався просто пекельним. А треба ще заплатити за комунальні послуги, інтернет. Декілька місяців тому взяла собі в кредит новий телевізор. Тому витрати у мене збільшувалися день за днем. 

І от я йду від зупинки додому, вся обмокла до ниточки. Аж раптом – купюра в тисячу гривень в калюжі лежить. Спершу хотіла пройти повз, адже деякі люди кажуть, що то великий гріх забирати чужі гроші. 

Однак, тоді згадала слова ще моєї покійної прабабусі Магдалини. Вона часто розповідала мені різні забобонні історії. І от вона якраз казала, що треба обов’язково забирати додому гроші, які ви знайдете на вулиці. Звісно, якщо на ваших очах хтось загубив кошти, то варто повернути.

Але якщо ви на дорозі знайти гроші чи монети, тоді краще їх забрати додому. Але не ставити у гаманець, а кинути до кишені чи кинути до сумки. Вдома їх обережно почистити від бруду і поставити під скатертину. Але обов’язково портретом догори, а якщо монети – то там, де цифри намальовані. 

Ці гроші не можна ні в якому разі більше рухати. Мають лежати під скатертиною та приносити вам достаток. Бо в мене вже на 3 день поперло щастя. По-перше, на роботі запропонували підвищення та більшу зарплату й премію. Тоді я вже нарешті заплатила за кредит та зі спокійною душею вийшла з банку. 

Пошепки

Ще й минулої суботи, коли йшла з подругою на шопінг, то знайшла гарні чобітки зі знижкою 80%. Ви подумаєте, що це просто випадковість або ж я перебільшую. Але насправді такі забобони діють та можуть принести вам щастя також.

Прабабуся вчила, що тварини також здатні приносити додому прибуток. Ще у дитинстві ми знайшли маленьке кошеня, все чорне. Тато не хотів його брати додому, але прабабуся казала, що чорні коти насправді приносять удачу та відлякують злих духів. І що ви думаєте? Як тільки ми принесли Мурчика додому, то всім “поперло”. Мама відкрила свою перукарню, тато отримав гарну пропозицію щодо роботи, а я почала вчитися на 12 балів. Всі жартували, що котик наш талісман на удачу. 

Правда, це діє тільки на кошеняток. Якщо до вас підійшла доросла кішка чи кіт – краще їх просто погодувати. Хіба якщо тварина хвора, то ви маєте її взяти. Потім доля подякує вам за те добро

І ще одне правило щодо кілець чи обручок. Їх можна забирати додому, але ні в якому разі не одягати на палець. Просто помити у свяченій воді, підв’язати на червону ниточку та повісити десь біля вхідних дверей. Ця каблучка також має здатність відлякувати злих духів, приносити у родину достаток. У бабусі Ольги досі є така каблучка і вона дуже добре живе. Не хворіє, гроші має, пенсія велика. Пощастило їй!

Тому прошу, користуйтеся такими порадами. Може, вони і вам принесуть щастя. 

Ви вірите у такі забобони чи ні?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector