Той, хто посміхається, завжди сильніший за того, хто злиться

Коли людина опиняється в складній ситуації, то впоратися з труднощами їй допоможе виключно позитивний настрій і віра у краще. Натоміть негатив принесе їй ще більше розчарування, стресу й страждань. 

Спокійна усмішка допоможе досягти більшого

«З посмішкою простіше досягти бажаного, ніж з мечем», – Вільям Шекспір.

Найчастіше ми конфліктуємо з близькими та рідними людьми. Однак важливо підходити до всіх непорозумінь із холодним розумом. Не дозволяйте емоціям взяти над вами верх, адже лише раціональне мислення і тверезий погляд на ситуацію допоможуть вам взяти з неї максимальну користь. 

Злість – це дорога в нікуди

«Злитися – це все одно що хапатися за розпечене вугілля, щоб кинути його в іншу людину. Єдиний, хто отримає опіки, це ви самі», – Будда.

У поривах злості ми не бачимо нічого навколо себе і керуємося виключно своїми імпульсами. Наш розум перестає повноцінно функціонувати, а власне его виходить на перший план. 

Пошепки

Кожен з учасників суперечки доводить свою точку зору і не намагається знайти компроміс. Здається, що ви не можете помилятися. Гнів змушує повірити в те, що переможе той, хто прогне іншого і нав’яже йому свою думку. Однак в підсумку обоє можуть повірити в брехню. 

Спокійне вирішення складної ситуації

Контролювати злість вам допоможе усмішка, яка є найкращим супутником на шляху до вирішення труднощів. 

Людина, яка спокійно підходить до конфліктних ситуацій, зможе отримати цінний досвід, почерпнути нові знання й зробити правильні висновки. Важливо навчитися з повагою ставитися до думки оточуючих і не лише слухати їх, але й чути.

Це не означає, що ви не повинні реагувати на непорозуміння й уникати труднощів. Просто у такі миті слід контролювати свої емоції й  пориви люті. 

А ви зриваєтеся на оточуючих чи вмієте контролювати свій гнів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector