Тонкощі зберігання яєць

Загалом яйце не потребує надзвичайного зберігання, але це потрібно знати.

Вміти гарно готувати — це не лише знати всі пропорції, а й правильно поводитися з продуктами. Ми навіть не уявляємо, які вони вибагливі в зберіганні. Знаючи всі секрети, ми допоможемо продуктам якнайдовше залишатися якісними та свіжими.

Ми багато знаємо про те, як правильно зберігати продукти: хліб слід тримати у хлібниці, овочі окремо від м’яса, картоплю — в темному і холодному місці. А як щодо яєць? Більшість з нас їх просто тримає в холодильнику, але чи цього дійсно достатньо?

Зберігання яєць в холодильнику

Яйця містять усі необхідні вітаміни та мінерали для повноцінного функціонування організму. Що казати навіть шкарлупа — джерело кальцію, який важко знайти в інших продуктах в такій кількості. Але одночасно яйця можуть нести загрозу вашому здоров’ю, якщо не дотримуватися правил їх зберігання.

Пошепки

  1. Миття. Правило № 1: ніколи не мийте яйця після покупки. Воно вкрите плівкою, яка захищає його від навколишнього середовища. Змиваючи її, ми автоматично зменшуємо час зберігання продукту. Краще це робити безпосередньо перед використанням.
  2. Небезпечна полиця. Якщо яйця зберігаються в холодильнику на дверній полиці — це не до добра. Причиною цьому —  недостатня температура, оскільки дверцята є найтеплішим місцем в холодильнику.
  3. Пакування. Яєчна шкарлупа досить пориста, через що в яйце можуть просочитися запахи з інших продуктів і це значно зменшить його смакові якості. Тому краще тримати яйця в пакуванні.

А от термін придатності яєць може вкрай різнитися: від декількох днів і до місяця часу. Однак ми радимо не тримати яйця понад двох тижнів — це дозволить вам не переживати за якість і свіжість продукту.

Найкраще зберігати яйця на середній полиці якомога далі від риби та м’яса і, звичайно, тримати в упаковці.

Будьте уважні на будь-якому етапі готування.

А як ви зберігаєте яйця?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector