Топ-5 найкращих методів очищення ложок та виделок від нальоту. Вигладають, наче новесенькі з магазину!

Свекруха передала мені посуд з мельхіору. Ложки, виделки та ножі дуже красиві, з гарним різьбленням. Однак, дуже важко відтираються від їжі. Ну і швидко з’явився наліт. 

Це дуже красивий набір, який мені одразу сподобався. Ну не буду викидати такий цінний подарунок у смітник! 

На щастя, подруга порадила 5 засобів, які швидко та легко забирають наліт. Адже вона сама має набір з мельхіору від бабусі. 

Шкарлупа від яєць: 

Шкарлупу від 2 яєць залити 1 літром води і поставити на плиту, аби закипіло. Варити 4-5 хвилин. Потім забрати каструлю з вогню та занурити посуд на 15-20 хвилин. Прополоскайте водою та витріть полотенцем. 

Спирт:

Змочіть серветки з цупкого паперу спиртом або ж горілкою. Ретельно відчищайте ложки та виделки. Помітите, як на серветці залишилися теплі плями – це наліт. Потім протріть посуд чистою серветкою та за бажанням промийте під водою. 

Часник:

Пошепки

Наберіть у каструлю воду та закиньте лушпиння часнику. Чим гірші забруднення – тим більше треба лушпиння. Коли закипить вода, то занурте столові прибори. Не вимикайте вогонь і тримайте каструлю, поки кип’ятиться вода. Помітите, як за декілька хвилин посуд побіліє. Тримайте на вогні від 3 до 10 хвилин. 

Сода:

Візьміть глибоку каструлю та заставте її всередині фольгою. Потім залийте кип’яток та засипте 3 столові ложки солі та 3 столові ложки соди. Ретельно розмішайте та занурте прибори. Варто залишити ложки та виделки на ніч, а зранку промити їх під холодною водою. 

Сироватка з молока:

Підігрійте сироватку у каструлі чи глибокій мисці. Потім зніміть з вогню та занурте посуд на 15-20 хвилин. Промийте під водою, потім витріть сухою та чистою ганчіркою. 

Як Ви відчищаєте ложки та виделки від нальоту? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector