Топ-5 найскандальніших жінок за знаком Зодіаку

 Як знайти правильний ключ до найскандальніших знаків Зодіаку і поліпшити відносини з ними? 

Сварки і нерозуміння неабияк псують життя, але їх можна уникнути, знаючи сутність людини. Ми вирішили розповісти вам про жінок найскандальніших знаків Зодіаку, які не вміють жити без скандалу. 

5 місце — Риби

Представниці цього знаку завжди знають, чого хочуть. Але, з огляду на їх приналежність до стихії води, вони можуть бути «пластичними» і контролювати емоції і почуття. Але, якщо ви потрапили під гарячу руку, скандалу навряд чи уникнути. Не допоможуть аргументи і волання до логіки. Ще одна «слабинка» Риб полягає в тому, що вони можуть потрапляти під чужий вплив і бачити ситуацію по-іншому.

4 місце — Близнюки

Жінки-Близнюки поєднують в собі циклон і антициклон, але прогноз погоди в цьому випадку вам не допоможе. Ніколи не можна зі стовідсотковою впевненістю сказати, який настрій буде у представниці цього знака завтра вранці. Ви можете прокинутися поруч як з милою кішкою, так і з дикою тигрицею. Плюс полягає в тому, що Близнюки завжди легкі на підйом. Вони — за будь-яку цікаву ідею, а значить, маючи підхід, можна переключити їхню увагу на щось позитивне.

3 місце — Стрілець

Жінка-стрілець — яскравий представник стихії вогню. Поруч з нею гаряче! Треба бути обережним. Стрільці гарячі як в любові, так і в гніві, але швидко відходять. Уміють поступатися і не люблять скандали, але можуть щодня їх практикувати з найближчими. Правда, все це не від злості, виною тому — темперамент. Подаруйте їм букет квітів, зробіть приємний сюрприз, і побачите, як вогонь влади вмить зміниться на вогонь пристрасті.

2 місце — Козеріг

Полюбили дівчину-козерога? Доведеться полюбити і її характер. Козероги дуже послідовні і уважні до дрібниць, тому будь-яка провина не вислизне від їхньої пильної уваги. У скандал Козеріг відразу не кинеться, але якщо назріла серйозна розмова, то ви в зоні ризику. Бесіда не закінчиться до тих пір, поки ви не приймете рішення про капітуляцію. Важливо відзначити, що жінки-козероги вміють прощати, але вміють і карати — варто пам’ятати про це!

1 місце — Овен

Овни — бурхлива стихія. Гуркіт грому і блискавок будуть супроводжувати ваші взаємини в тому випадку, якщо не вдасться завоювати повагу і авторитет до себе. Не можна назвати представниць цього знака істеричними і примхливими, вони завжди все доводять, зважують і дають оцінку. Спробуйте розбити улюблену вазу своєї супутниці або порвати улюблену сукню. Варіанти розвитку подій всього два: або пообіцяти повернути все на свої місця, або — бігти! А якщо вона удала, що нічого не сталося, значить, є привід задуматися. Але після будь-якої сварки примирення буде яскравим.

Ви вмієте влаштовувати скандали? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: