Топ-5 видовищних морських фільмів, які вражають

Вода – це чудова стихія, тому моря та океани завжди вабили своїми просторами. Сьогодні ми поговоримо про кращі фільми саме цього жанру. Зверніть увагу, ви зможете підібрати цікавий фільм на свій смак і приємно провести час за його переглядом.

1. Життя Пі (Life оf Pi, 2012)

Чудова кінострічка про хлопчика Пі. За збігом обставин він був змушений покинути Індію. Але трапилося жахливе – судно, яке ішло до Канади, зазнало аварії. З усього екіпажу живий залишився лише він на одинці з бенгальським тигром та іншими тваринами посеред безкрайого океану.  

2. Проти шторму (The Finest Hours, 2016)

Захопливий фільм, який насправді заснований на реальних подіях 1952-го року. В сюжеті розповідається про берегову охорону, яка всіма силами намагається врятувати двох танкерів. І в їхньому розпорядженні були тільки дерев’яні човни.

3. У серці моря (Heart of the Sea, 2015)

Тут розповідається драматична історія про те, як команда з двадцяти осіб відійшли в море для китобійного промислу. Все складалося чудово, але все в одну мить обривається, коли на судно раптово напав гігантських розмірів кашалот. Після цього команда змушені були протягом трьох місяців боротися за своє життя посеред океану.

Пошепки

4. Пірати Карибського моря: На дивних берегах (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, 2011)

Якщо ви є шанувальниками неймовірної саги з капітаном Джеком Горобцем, то цей фільм для вас. Головний герой шукає джерело вічної молодості. Під час неймовірних пригод він зустрічається з жінкою із минулого. Так він потрапляє в халепу, оскільки колишня дама серця є його небезпечний ворог.

5. Аквамен (Aquaman, 2018)

Розповідається про Артура Каррі, який з дитинства розумів, що він належить до морських глибин. Хлопця все життя тягнула до океану. Як виявилося потім, він є напівлюдина-напіватлант, який є спадкоємцем трону Атлантиди. Але тут починаються справжні баталії за трон. 

Ви любите фільми про стихії природи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector