ТОП-7 фільмів, наповнених дивовижною романтикою осені

Осінь – особлива пора року, вона володіє неймовірною атмосферою затишку й ностальгії водночас. Глибоке небо, помаранчеве листя й легкі ноти мінору – у цих семи фільмах. Насолоджуйтеся! 

1. Легенди осені, 1995

Сюжет цього фільму розгорається навколо сім’ї Ладлоу, яка складається з трьох братів та батька. В їх  житті з’являється неймовірна та красива жінка, яка кардинально змінює життя кожного з чоловіків цієї сім’ї. Фільм по-особливому атмосферний й навіть відзначався на премію “Оскар”. 

2. Розумник Вілл Гантінґ 

В цьому фільмі розповідається про двадцятирічного хлопця Вілла Гантіга, який завжди шукає неприємних пригод. Хлопця заарештовують через те, що він потрапляє в бійку, але професор з математики бере його під свою опіку, оскільки знає, що в хлопця феноменальні здібності. Ось тоді і починається перевиховання, які переростають в міцну дружбу.

3. Будинок біля озера, 2006

Цей фільм ще раз доводить те, що навіть час не може розлучити закоханих. Доктор Кейт Форестер покидає свій незвичайний будинок біля озера і переїжджає. Коли Кейт переїжджає, то залишає листа майбутньому власнику дому. У будинок вселяється талановитий архітектор Алекс Уайлер, й вони починають листуватися. Як потім з’ясовується, що живуть вони в різний час.

4. Гордість і упередження, 2005

Пошепки

Сучасна екранізація роману Джейн Остін. Роман не втрачає свою актуальність і досі. Він читається легко та швидко й залишає після себе певний посмак. Сюжет розгортається навколо сім’ї, яка складається з 5 доньок. Автор твору Джейн Остін з проникливим психологізмом і ювелірно тонким гумором розповідає читачам про те, що кожна навіть не найпривабливіша і розумна дівчина може зустріти свого «містера Дарсі» та вдало вийти заміж.

5. Осінь у Нью-Йорку, 2000

Нью-Йорк по-особливому прекрасний. Ось і історія тут розгортається в парку Нью-Йорка: власник одного з ресторанів одного вечора зустрічає у своєму закладі колишнє кохання. У них знову починається бурхливий роман, але згодом Ловелас Уїлл дізнається, що його кохана хвора. 

6. Солодкий листопад, 2001

Прекрасна історія про те, як звичайне прохання може перерости в романтичні відносини, якщо до справи підключається весела і ексцентрична дівчина Сара Дівер. Фільм надзвичайно романтичний та ліричний з нотками суму, але примушує переживати за героїв до самого кінця. 

7. Вам і не снилося…, 1981

Цей фільм колись був надзвичайно популярний, а картина розповідає про кохання двох підлітків. Сюжет буде актуальним завжди, адже це кінострічка для людей будь-якого віку. З ним ви поринете у спогади і знову відчуєте цю бурю емоцій першого кохання. Дуже щире кіно, в якому кожна людина зможе знайти частинку своєї душі.

Які фільми вам асоціюються з осіннім періодом? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector