Топ бездоганних стрижок для жінок 40+: вид з різних ракурсів

Гарна зачіска є ідеальним доповненням до бездоганного образу, інколи всього лиш зміна довжини волосся чи кольору можуть кардинально перетворити імідж. Сьогодні ми поговоримо про короткі та комфортні зачіски, які можуть омолоджувати та освіжати ваш зовнішній вигляд. 

Пам’ятайте, що хороша стрижка ідеально виглядає з будь-якого ракурсу!

1 Неймовірний Пікс

Пікс не втрачає популярності і є найстильнішою стрижкою останні декілька років. Кожного сезону з’являються нові тенденції, які додають Піксі витонченості та елегантності, злегка змінюючи її характерні риси. Пишна верхівка, подовжений чубчик в комбінації виглядають дуже ефектно. Пасма для цієї стрижки слід підіймати біля коріння, щоб отримати бажаний ефект.

2. Класичний паж

Щоб створити цікавий та оригінальний образ, потрібно звернути увагу на класичний паж й урізноманітнити його цікавим колоруванням. Форма дозволяє мало часу витрачати на вкладання, при цьому ви отримаєте ідеальний об’єм. До того ж ця стрижка візуально витягує форму обличчя, вирівнюючи його пропорції.

3. Стильний боб

Ця зачіска є неодмінною класикою, яка залишається популярною з року в рік. Власницям тонкого та рідкого волосся слід звернути увагу на цей тип стрижки, оскільки каскадні пасма додають об’єму. Також цій зачісці пасують різні види чубчиків, які візуально витягують обличчя. 

Обирати правильну зачіску є не легким завданням, оскільки потрібно вдало враховувати власні недоліки та переваги. Потрібно пам’ятати, що не рівні кінці, сивина чи тьмяний колір можуть погіршити вигляд загалом.

Вам сподобалися ці зачіски?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector