Топ коротких стрижок, які варті того, щоб ризикнути і змінитися

Зараз в тренді елегантність та комфорт. Жінки віддають перевагу зручним зачіскам, легким в укладанні. Тому сьогодні найбільшою популярністю користуються короткі зачіски, які набагато легше довести до ладу. Сьогодні існує безліч варіацій для коротких стрижок, а їх перевагою є те, що вони чудово підкреслюють риси обличчя та дарують молодший вигляд.

Однак слід пам’ятати, що якщо короткі стрижки також максимально відкривають обличчя.

Отже, найстильніші  варіанти коротких зачісок:

1. Каре

Зараз надзвичайно стильним залишайте коротке каре, яке підходить жінкам будь-якого віку. Завдяки цій зачісці можна отримати жіночний та елегантний вигляд. Чудово поєднується як з тонким, так і з густим та об’ємним волоссям. Зачіска досить виразна, ефектна, хоча і лаконічна.

Каре також володіє певною перевагою над іншими короткими зачісками, а саме це стосується варіантів укладання. Але тут варто пам’ятати, що коротке каре підходить не для всіх типів лиця. Модницям, яким потрібна корекція рис або овалу, варто звернути увагу на асиметричний варіант стрижки або на каре з чубчиком, що підходить за типом обличчя.

2. Боб

Стильна стрижка «боб» для деяких стане новим відкриттям, але саме вона допоможе знайти гармонію і впевненість в собі. Саме ця зачіска володіє певною екстравагантністю та загадковістю, а прикореневий об’єм лише додає жіночності та ніжності. 

Цю стрижку часто використовують для того, щоб приховати недоліки та асиметрію обличчя. Використовуйте «боб» з косим чубчиком, щоб створити стильний образ.

3. Пікс

Найсміливіша і екстравагантна стрижка — це короткий Пікс, який прекрасно підійде для струнких і худих дівчат і жінок з витонченими рисами обличчя. Модний короткий Пікс привертає увагу до рис обличчя та вдало їх підкреслює. З Піксом найкраще поєднується легкий макіяж. 

Пікс можна виконати як в ультракороткій, так і більш подовженій варіації. Вона дає обсяг в зоні коренів, що робить зачіску більш пишною і привабливою.

Укладання не займе багато часу, тому Пікс вважають однією із самих практичних стрижок. 

На яку стрижку зважилися б ви?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: