Товкачка для пюре: на що здатний такий багатофункціональний інструмент

Місця у мене на кухні не так вже і багато, тому кожна річ має не одне призначення, а декілька. Сьогодні вирішила поділитися з вами невеличкою хитрістю: як саме можна використати товкачку для картоплі, окрім того, щоб приготувати пюре. Ця річ значно корисніша, ніж ви можете припустити. Загалом я знаю цілих 5 способів використання цього інструменту.

Пюре з варених яєць

Яйця – надзвичайно корисний продукт для людського організму, тому не дивно, що цей продукт рекомендований до вживання. Хочете, щоб ваш сніданок був ситним і поживним, то спробуйте зробити пюре з яєць. В цьому допоможе товкачка для картоплі. А потім можна вже і додати сметану, спеції, перемішати й використовувати, як намазку для бутербродів.

Заміна шумівки

Товкачка для картоплі – найкраща заміна шумівки, якщо останньої немає під рукою. Інколи варені овочі або яйця потрібно вийняти з окропу одразу – не забувайте про товкачку. З її допомогою можна легко вийняти необхідний продукт, а рідина буде стікати через отвори.

Заміна блендеру

Звичайно, в мене вдома є блендер, однак використовую його дуже рідко. Якось мені лінь діставати його з коробки, потім все перемити. З деякими завданнями можна справитися і без цього пристрою. Наприклад, для подрібнення волоських горіхів я використовую товкачку. Для цього висипаю всі горіхи на дерев’яну поверхню, а потім чавлю. 

Тушковані помідори

Часто використовую томатний соус, оскільки обожнюю готувати різноманітні пасти та піци. Раніше я знімала шкірку й чавила помідори в блендері, а  зараз роблю все зовсім по-іншому. Шкірку прибираю, а м’якоть відразу кидаю на вогонь. У процес тушкування розчавлюють помідори товкачем. Так швидше!

Візерунок на випічці

Якщо Ви любителі  пісочного печива, то просто повинні знати про такий спосіб використання товкачки для пюре. З її допомогою можна створити різноманітні візерунки. Класичний варіант: зробіть кульки з готового тіста, а потім кожну притисніть за допомогою товкача. Заготівлю слід випікати в духовці протягом 20 хвилин.

Не думали, що товкачку для картоплі можна використати з різною метою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector