Треба любити себе, щоб не залежати від любові іншої людини

Часто можна почути слово «недолюблена». Що воно означає? Ви, мабуть, зустрічали жінок, які ще в ранньому віці пішли від батьків, які їх не цінували до якогось чоловіка. Вони повністю розчинялися у ньому, але не отримували бажаної любові. Тоді, вони шукали когось іншого, а потім ще іншого. Так за все життя вони могли змінити десятки партнерів, але так і не знайти свого кохання. Чому так відбувається? Тому що ця жінка не вміє любити себе.

Полюбити себе надзвичайно складно, а ще складніше втримати це почуття. Особливо важко у моменти, коли дивишся на себе в дзеркало й тобі не подобається те, що ти там бачиш. Любити себе важко, коли ти не в захваті від власних вчинків та думок, проте ви повинні навчитися це робити. 

Любов до себе — це найцінніше, адже саме вона дає нам ту солодку свободу. Ми більше не залежимо від інших людей, а це означає, що ризики потрапити у токсичні стосунки й стати жертвою маніпулятора максимально мінімізуються. 

Звичайно, набагато простіше побудувати не надто здорові стосунки та завжди очікувати схвалення, або підказок від свого партнера, проте в такі моменти ви буквально втрачаєте себе. Ви відчуваєте, що всі рішення за вас приймає хтось й далеко не завжди вони правильні для вас. 

Потрібно любити себе настільки, аби не відчувати сорому за свої вчинки, аби відстоювати свої принципи навіть тоді, коли проти всі інші. Любити себе потрібно навіть тоді, коли ви скоїли помилку, адже це властиво всім. 

Лише ви знаєте себе на всі 100. Тільки ви знаєте  що для вас добре, а що погано. Коли ви полюбите себе, ви візьмете контроль над своїм життям й не дозволите нікому іншому зіпсувати його. Проте це справжній виклик, на який наважуються далеко не всі. 

Ви вже полюбили себе?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: