Тренди макіяжу, які потрібно залишити в році, що минає і 3 головні б’юті-тенденції 2020 року

Найчастіше тренди в макіяжі змінюються кожен сезон, але є і такі, які залишаються актуальними протягом декількох років.

2020 рік не є винятком, і готує для нас нові елементи в макіяжі. Правда, ви повинні пам’ятати, що серед усіх цих порад та трендів, не  втратьте себе. Інколи те що модне, не завжди є красивими й навпаки.

Б’юті-тренди, які потрібно залишити в минулому

Подивіться на короткий перелік тенденцій, які улюблені багатьма, але тепер вони будуть в минулому.

1. Густі брови

Густі брови - головний тренд літа 2019 року. Природні і дуже великі, вони задають тон всьому образу.

Неприродно густі брови ідуть в минуле. Зараз в тренді природні форми та нечіткі контури. Брови повинні мати легку текстуру та розтушовку. Актуальний ефект недбалих брів. Начебто ми зовсім не роздряпували їх перед виходом. Невиразні брови – те, що треба. 

2. Матова помада

shades of lipstick summer

Матові текстури потрібно залишити в минулому, хоча вони так полюбилися багатьом модницям. Вдалими вважатимуться глянцеві помади та блиски.  

3. Хайлайтер

Куди наносити хайлайтер? 😒 Обов'язково збережи, щоб не потерять😉 Хайлайтер - засіб номер 1 цієї весни. Ми розповімо тобі, куди наносити хайлайтер, щоб створити бездоганний і сяючий образ. Лоб. Спробуй нанести тонкий шар хайлайтера на центр чола і злегка розтушувати його, рухаючись пензликом так, ніби малюєш зірку. Щоб не створити ефект жирного блиску на обличчі, використовуй тональні крем на тон світліше твого хайлайтера. У тебе має вийти розкішний "Пляжний" образ. Брови. хай

Надлишок хайлайтера також вийшов з моди: пройшов вже нарешті той час, коли дівчата наносили хайлайтер в якості праймера під тональний крем, на вилиці наносили шиммер, додатково проходилися хайлайтером по всьому обличчю. Такі ефекти можуть виглядати доречно на професійній фотосесії, у звичайному ж житті це виглядає максимально дивно. 

Б’юті-тенденції наступаючого року

Тепер поговорімо про фаворитів майбутнього року, ви просто зобов’язані про них знати!

1. Підводки

Розтушовані стрілки: основні правила. | Макіяж особи #makeup

Використовуйте графічні стрілки для створення незабутнього макіяжу! Також не забувайте про те, що можна використовувати різні кольори цього засобу. 

2. Сині тіні

Chic beauty makeup inspiration

Синь тіні – це безумовний тренд 2020. Тут головне вміти його оригінально поєднувати з усім макіяжем. 

3. Рум’яна

I am Danaya Lou on Instagram: "Вирішила навіть не обробляти - ось я при природному освітленні, на обличчі рум'яна і консилер під очима. Раз на рік можна і без фільтрів ... "l

Всі текстури й відтінки рум’ян будуть затребувані візажистами та модницями. Їх можна наносити на щоки й повіки, навіть губи. Повірте, такий монохромний макіяж буде актуальним. Не допускайте надлишок скульптування і бронзера на обличчі. 

Будьте красивими!

Що б ви ще додали до списку антитрендів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector