Три роки розлуки не термін для люблячих сердець: собака зуміла розшукати господаря

Сергій не мав сім’ї та й не дуже любив збирати навколо себе великі компанії. І все б нічого, але він втратив вірного чотирилапого друга, який завжди був поруч.

Ця подія трапилась на дачі Сергія. Джиммі — так звали улюблену собаку, був здорованем, але любив поганяти за метеликами. Він завжди знав дорогу додому й ніколи не затримувався надовго.

Але одного разу він не повернувся назад до господаря.

Сусіди долучились до пошуку собаки, тому що знали, наскільки важливим для Сергія він був. Чоловік довгий період часу розшукував свою собаку, нового заводити не став, продовжив жити один.

Пройшло три роки, літом Сергій вирішив поїхати на дачу, як робив це колись. Потрібно було зайнятись побутовими речами: прибрати на горищі, пофарбувати паркан, полити квіти. Але кожен куточок на дачі нагадував йому Джиммі: ось тут вони грались, тут двоє ховались від спеки, тут собака побачив білку, а по цій дорозі ходили прохолоджуватись на річку.

Залишилось тільки самотньо сидіти й зустрічати захід сонця.

Чи ні?

Сергій почув дуже знайомий йому гавкіт.

Чоловік повернув голову й побачив свого Джиммі.

Пес швидко підбіг до хазяїна й стрибав так, немов хотів забратися до нього на руки. Він навіть не розумів, чи то гавкати, чи вертіти хвостом або стрибати, тому робив все одночасно! Сергій не міг повірити своїм очам, тому міцно обіймав собаку, щоб зрозуміти, що все що відбувається — правда.

Сергій догадався, що Джиммі колись загубився в лісі коли біг за метеликом й ніяк не міг вибратися.

До них підійшла сусідка, яка недавно переїхала жити на дачу. Виявилось, що вона побачила пса три дні тому й вирішила забрати на декілька днів  до себе, поки Сергій не приїхав, тому що сусіди розповіли їй, як довго чоловік шукав його. Жінка добре погодувала собаку й вимила! 

Тепер, вони часто збираються втрьох. Для самотності місця більше немає!

А вам сподобалась історія?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: