Троянда, яку ви вибрали, розповість чи збудеться Ваше бажання

Ми вам пропонуємо пройти такий цікавий експеримент.

Загадайте бажання та виберіть одну з цих троянд. Вибір має бути випадковий, виберіть квітку, яка одразу впаде вам в око.

Кожна з цих троянд дещо приховує, тому просто довіртеся власній інтуїції.

Якщо Ви вибрали троянду № 1

Вами панують емоції. Цю троянду обирають ніжні та романтичні люди, яких легко задіти за живе. Можна з впевненістю сказати, що у вас чиста та благородна душа, яка часто засмучується через несправедливість цього світу. Вас оточують лише ті люди, кому ви дійсно можете довіряти, на яких можна покластися у важкі хвилини. Ваше бажання збудеться дуже швидко, тільки для цього потрібно більше вашої ініціативності. 

Якщо Ви вибрали троянду № 2

Ця троянда символізує кохання у будь-яких його проявах. Тому люди, що обирають саме цю квітку, готові на все заради справжніх почуттів. А ще вони дуже наполегливі, всі їхні думки та дії підпорядковуються логіці і завжди все доводять до кінця. А все заради власної мети, яка дійсно може зробити їх щасливими. Ваше бажання збудеться, але не зовсім так, як ви цього очікуєте. 

Якщо Ви вибрала троянду № 3

Легкі люди, які завжди відкриті до спілкування. Вам не притаманно ускладнювати собі життя, адже ви настроєні оптимістично і цим позитивом ділитеся з іншими. Яскраві особистості, які завжди подобаються будь-якому оточенню. І, звичайно ж, ваше бажання збудеться, але доведеться трішки почекати.

Якщо Ви вибрали троянду № 4

Незвичайність — це про вас. Навіть зараз ви не можете бути впевнені в тому, що саме ви обрали цю троянду, можливо, квітка сама вибрала вас? Для вас світ зовсім інший, ніж для інших, адже ви помічаєте все до дрібниць. У всьому в цьому світі ви бачите сенс, і сприймає вас оточення, як мудру та серйозну людину. Здійснення вашого бажання залежить лише від вас, від вашого настрою та рішень. 

Якщо ти вибрала троянду № 5

Троянда змін і прогресу в усіх аспектах Вашого життя. Зараз у вас життя змінюється, і з’являється більше вибору. Багато стежок, які ведуть до різних наслідків. Але хіба це не цікаво? Ви отримали від життя багато, але це ніколи вас не зупинить. Ваше бажання скоро стане взагалі недоречним, адже все змінюється. Тому краще загадайте щось інше. 

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: