Троянди встромили в картоплю. Через 2 місяці трапилося щось вражаюче і прекрасне!

Обожнюю троянди, хоча багато людей сприймають букети з трояндами, як банальність. Але ці квіти не без підстав настільки популярні, їхня краса просто вражає: ніжні пелюстки, оповиті неймовірним ароматом. Вони асоціюються з пристрастю, жіночністю, коханням. Чоловіки часто дарують своїм жінкам троянди, правда, зрізані квіти не завжди  довго милують око. 

Сьогодні ми вам розповімо, як за допомогою однієї хитрості повернути троянді життя. За допомогою цього способу ви посадите цю троянду і вона залишиться з вами на довгий час. Завжди використовую цей спосіб!

Вам знадобиться:

  • троянда;
  • картопля;
  • горщик;
  • земля;
  • пластикова пляшка.

Виростимо троянду вдома

Спершу візьміть з букету найгарнішу квітку, яку б ви хотіли посадити. З неї потрібно зрізати все листя та бутон, а ще близько 3 см нижньої частини ніжки. Після цього ще потрібно зробити на стеблі троянди зріз під кутом 45 градусів.

2. В картоплі слід зробити отвір, в який ви будете поміщати стебло троянди. Зробіть так, щоб їхні розміри співпадали, занадто великий розмір отвору призведе до того, що троянда не буде стійкою. 

Пошепки

3. В звичайний горщик насипте землі на 5 см та помістіть троянду. Потім ще повністю засипте горщик. 

4. В пластиковій пляшці слід відрізати денце й прикрити нею верхню частину квітки. Так ви створите парниковий ефект, який буде сприяти росту рослини. Підливати троянду слід навколо пластикової пляшки.

5. Ваша троянда буде неймовірною. Навіть не сумнівайтеся, адже перші паростки з’являться дуже швидко. 

Цей спосіб вирощення троянди є універсальним і ви можете це робити з будь-якими сортами. Ваші рідні та друзі точно будуть здивовані. 

Ви вже користувалися цим способом вирощення троянди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector