Тричі подумайте, коли збираєтесь лізти до когось з порадами. Для вас це може закінчитись погано

Тричі подумайте, коли збираєтесь лізти до когось з порадами. Не дарма кажуть, поради потрібні лише тоді, коли про них просять. Усі ми зустрічали людей, які постійно намагаються повчати інших, ще й наполягають, що лише їхня модель поведінки єдина правильна. І це надзвичайно дратує, адже усі ми люди зі своїми поглядами на життя та індивідуальними потребами.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Та лізти до інших з порадами, навіть якщо маєте гарні наміри, не просто не чемно, а шкідливо.

1. Даючи пораду, ви берете відповідальність за результат. Цим частково переймайте карму та вдачу людини. А якщо щось піде не так – ви почуватиметесь винними у невдачі.

2. Пропонуючи іншій людині розв’язання проблеми, ви позбавляєте її можливості самотужки знайти вихід. А це досвід і вміння долати перешкоди.

3. Давати поради небезпечно ще й тому, що всесвіт побачить, що у вас є час на розв’язання чужих проблем і дасть вам свої. Так би мовити, аби не нудьгували.

Пошепки

4. Втручаючись у чуже життя ми переймаємо енергетику тієї людини, котра має проблеми.

5. Якщо ж поради не просять, а ви її однаково нав’язуйте – ви ризикуєте зіпсувати стосунки з людиною. Вас почнуть уникати.

Все це не означає, що допомагати людям не варто. Зовсім ні! Просто робити це слід лише тоді, коли про допомогу просять, акуратно, не надто впливаючи на життя людини. Ніколи не треба тиснути на іншу людину.

Наприклад, є в мене подруга Наталя, котра іншій знайомій порадила покинути чоловіка. Та послухала і врешті саме через це рішення життя її не склалося.

Порада – це добра справа, але й вкрай небезпечний інструмент. 

А ви часто дослухаєтесь до порад інших людей? Чи радше даєте їх?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector