Триста разів подумайте, чи треба за старшого чоловіка заміж йти! Бо зараз він гарний, а через 10 років – старий дід!

Моя подруга все життя розказувала, що виходять заміж за однолітків тільки не дуже розумні жінки. Мовляв, то ще не чоловіки, а діти. вони. Дати нічого не можуть, зелені ще дуже. Та і взагалі, жінки, бачте, на кілька років випереджають чоловіків у розвитку.

Я з нею про це ніколи не сперечалась. Хоче розмови про те, що “коханню кожен вік підвладний” просто терпіти не могла. 

От так і сталось: я вийшла заміж за свого одногрупника, а от подруга знайшла собі чоловіка на роботі.

Наскільки я знаю, вона на нього оком зразу кинула. Та і він довго вирішив не гратися. Уже через три місяці після знайомства подруга красувалася в білій сукні. 

Там я вперше і побачила Сашка. Високий, гарний, статний… А харизма яка! Так і не скажеш, що він Ользі в батьки годиться. Хоча мама нареченої все весілля надута ходила. Одно розказувала, що не знає навіть як до зятя, однолітка свого, правильно звертатися.

Скажу чесно: після весілля я вже готова була переглянути своє ставлення до шлюбів із чоловіками, яким вже трохи за. Так Оля із Сашком жили, наче обом по 18! Постійні розваги, подорожі, ресторани, гарні машини. А якими Оля подарунками мені хвасталась іноді… Аж жаба душила! А що? Сашко вже трохи життя прожив, на власне житло заробив, то можна було й шикувати.

Якось нас доля так закрутила, що років з 5 ми з Олею зовсім не бачились. Не знали, хто як живе. Аж недавно вийшли ми разом на каву.

Пошепки

– То що, як життя подружнє? Таки бач, у будь-якому віці любити можна. А я не вірила, – завела розмову я.

– Та яка там любов?! – відрізала мені подруга. – Ти б зараз бачила мого Сашу! Він із гарного, молодого, привабливого чоловіка перетворився на справжнього діда! Недавно он ще й інсульт пережив, уявляєш? Я тепер бігаю навколо нього, ліки даю та купатися помагаю. Таке вже пузо відростив, що мені гидко й глянути. З дому його витягти не можна. Каже, нагулявся вже, втомився від п’янок та гулянок. А я ще в розквіті сил! Мені б чоловіка такого, щоб на цілу ніч та до світанку. Мені ще по караоке бігати та дітей няньчити! А воно он як… Нажерся, таблеток напився і на бокову. Аби ж я знала, що мене таке через кілька років чекає, то знайшла б собі якогось школяра!

Послухала я та й не стала вже розказувати, що ми з чоловіком вечірку вирішили на вихідних знову влаштувати.

Кожному своє, звісно. Але я тепер точно знаю: для мене старші чоловіки – точно табу!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

А як ви ставитесь до шлюбів із старшими чоловіками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector