Трюк зі шпилькою – і герань зацвіте через тиждень

Розведення кімнатних рослин – дуже популярне хобі в наші дні. У досвідчених садоводів житло часто нагадує справжній ботанічний сад. Рослини створюють позитивну ауру. Коли вони хворіють або не цвітуть, це досить сильно засмучує їх власників.

Напевно багато любителів квітів не раз стикалися з такою проблемою: герань перестала цвісти. Хтось починає пересаджувати рослину, хтось намагається підгодувати спеціальними засобами, але є і ще один хитрий і незвичайний спосіб, яким зі мною недавно поділилися.

Трюк зі шпилькою для герані:

  • Візьміть чисту шпильку і проколіть нею стовбур.
  • Проткніть герань наскрізь.
  • На одному стовбурі герані зробіть кілька проколів.

Не переживайте – жоден стовбур після такої процедури у вас не загнеться. Проколювати герань шпилькою можна в будь-який час року.

Після таких «уколів» герань буде «в стресі» і, як наслідок, задумається про продовження потомства. Приблизно через півтора тижня герань, яку стимулювали шпилькою, зацвіте. Тільки не забудьте потім витягнути шпильку!

Можете проколоти навіть не вкорінені живці. Вони як раз в цей час після обрізки у багатьох вкорінюються.

Але пам’ятайте: підгодівлі і поливи ніхто не скасовував. Нехай герань радує вас швидким зростанням і буйним цвітінням!

Такий спосіб «проколення» підходить не тільки для герані. Метод проколювання може спрацювати і з іншими кімнатними рослинами, наприклад, з однорічним бальзаміном.

А ви знали про даний спосіб? Використовували його?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector