Корисні хитрості з аспірином, які повинна знати кожна жінка

Мабуть, усі чули про такі ліки, як аспірин. Однак не всім відомо, що його можна використовувати не лише для лікування різноманітних хвороб, але й для інших потреб. 

Як і для чого можна застосовувати аспірин?

1. Волосся

Ваше волосся потьмяніло і втратило блиск? Тоді прийшов час виправити це! Зробіть спеціальну суміш із 8 таблеток аспірину й 200 мл води. Нанесіть її на волосся, а через 15 хвилин змийте. 

2. Темні плями

Багато людей стикаються з такою проблемою, як темна шкіра під пахвами. Позбутися цього естетичного дефекту можна спеціальним розчином з двох таблеток аспірину та 100 мл води. Обробіть ним потрібні зони, а через годину змийте розчин. Виконуйте цю процедуру раз в день, поки не доб’єтеся потрібного ефекту. 

3. Лупа

Для того, щоб забути про лупу, під час миття голови додайте до свого шампуню кілька подрібнених таблеток аспірину. 

4. Квіти

Квіти будуть набагато довше радувати ваше око, якщо ви у вазу з водою додасте одну подрібнену таблетку аспірину. 

5. Прищі

Приготуйте суміш з однієї таблетки аспірину й кількох мілілітрів води. Нанесіть її на ділянку шкіри з прищами і залишіть на ніч. Повторювати процедуру можна кожного дня, поки висипання не зникне.

6. Плями поту на одязі

Розчиніть дві таблетки аспірину в 100 мл води. Замочіть плями в цьому розчині і залишіть їх на ніч. Зранку звичайним методом виперіть одяг.

7.Укуси комах

Аспірин здатен зменшити інфекцію. Для цього розчиніть 1 таблетку в 100 мл води й обробіть цією сумішшю місце укусу. Ви одразу відчуєте його дію. 

8. Мозолі

Мозолі – це поширена проблема, яка турбує багатьох людей. Позбутися їх можна завдяки розчину із 7 подрібнених таблеток аспірину та ½ ч. л. соку лимона. Його слід нанести на стопи, закутати їх рушником, а зверху надягнути целофановий пакет. Через 10 хвилин обробіть проблемні ділянки пемзою і промийте. Повторюйте цей ритуал раз на день, поки проблема не зникне. 

Про які із цих способів застосування аспірину ви чуєте вперше? 

Ця стаття написана з метою ознайомлення і просвіти. Її не можна вважати заміною професійної медичної консультації, діагностики чи лікування. Не займайтеся самолікуванням і звертайтеся до свого лікаря з будь-яких питань стосовно власного здоров’я. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector