Це було якесь церковне свято. Прилетіла додому раніше – хотіла зробити сюрприз коханому. Але він мене випередив

Я захоплююся жінками, які змогли після розлучення стати на ноги та рухатися далі.

Але ніколи не могла уявити, що відчую все те на своїй шкурі.

Тоді мені було 25. З Мишком нещодавно одружилися, переїхали у нову, свою квартирку! Гарний район, хороші сусіди, до моєї роботи недалеко. Ще й садок та школа поруч, хоча ми про діток ще не думали..

Але перед весіллям у мене з дівчатами не було дівич-вечора. То одна захворіла, інша не могла приїхати, у третьої важливі справи. Словом, не могли нормально зібратися. 

А тут, після переїзду, Мишко сам підкинув таку ідею: 

– Слухай, та у нас є ще кошти, якраз тобі на дівич-вечір. Правда, це вже буде тусовка одружених дівчат. Так що летіть у Грецію, якраз відпочинете собі класно!

Я без вагань погодилася, тим паче, що інші дівчата також підтримали цю ідею. Такий цікавий у нас виявився запізнілий дівич-вечір. 

Ми орендували невеликий будиночок на тиждень, якраз біля пляжу, йти буквально 5 хвилинок. Тільки-от моя давня подруга дитинства Оленка не змогла виїхати. Казала, що хворіє. 

Отож, ми з дівчатами класно відпочили! Стільки фото та відео зробили, каталися на яхті, співали караоке у барі до ранку. 

Ось ми прилетіли, я стою на зупинці, гукаю таксі. Їду з таким трепетом у серці, адже сумувала за Мишком та хотіла про все-все йому розповісти. 

Підіймаюся на наш поверх, відчиняю двері, тихенько прокрадаюся, щоб крикнути “сюрприз”… Але мене вже випередили.

Бачу, що у шафі висить знайоме пальто та сумка. На кухні два келихи шампанського та троянди. Заходжу у спальню та бачу, як Мишко спить в обіймах Олени. Тоді я ледь не обомліла, від чого новоспечені коханці різко прокинулися.

– Ой, це не те що ти подумала! – кричав горе-чоловік.

Я не хотіла їх ні чути, ні бачити. Хутчіше вибігла з квартири, викликала таксі та поїхала до батьків. Чесно, я стільки історій читала про зраду, бачила у серіалах, але не могла навіть подумати у страшному сні, що стану героїнею такої історії. 

Що б не бути багатослівною, розповім коротко: 

Ми одразу розлучилися, квартиру Мишко забрав собі (бо це ж його батьки нам купили), Олена переїхала до нього жити. Востаннє ми бачилися якраз у суді під час розлучення. 

Я не могла зрозуміти, чому Олена так зі мною підло вчинила? 

Але моя подруга Маринка все знала давно. Точніше, знала справжню причину:

– Олена давно за Мишком бігала. Хотіла з ним зустрічатися, а тут ти з’явилася. Вона дуже тоді розлютилася на тебе. Я знала про її почуття, але не хотіла тебе засмучувати. Але клянуся, про зраду я не знала. Навіть не могла уявити, що вона на таке здатна! 

Відтоді минуло вже 2 роки. Я орендую невелику квартиру, маю свій невеликий бізнес – відкрила манікюрний салон. Купила машину. Так, старенька, не з салону, але це моя, власна! 

А Марина нещодавно сказала, що Олена з Мишком розійшлася. Не зійшлися характерами, так скажемо. Та мені байдуже на ту парочку, у мене своє життя прекрасне. Насолоджуюся кожним днем. І дякую Богові, що тоді відкрив мені очі на подругу та чоловіка. 

Чого навчила мене ця історія?

Любі жінки, правильно кажуть, що жіноча дружба – то лиха річ. Всі ми з природи конкурентки та ще ті зміюки. Будь ласка, пильно придивляєтеся до своїх подруг. Бо в обличчя вони можуть посміхатися, а при нагоді як зарядять ножа у спину.

Будьте розумнішими – вчіться на помилках інших. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

А Ви вірите у жіночу дружбу? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector