Це дійсно працює: гусеня вважає фермера своєю мамою, тому що побачив його першим в житті!

Любов і піклування потребують не тільки люди!

Сьогодні ми хотіли б розповісти вам цікаву історію про фермера і його вірного друга — гусеня Хейзеліна. Сам фермер не дружить з новими технологіями, тому всі світлини робить його донька й викладає в мережу.

Дивовижно те, що з’явившись на світ, гусеня першим побачив цього фермера, і тепер не відходить від нього ні на крок. Напевне, думає, що він його мама або тато…вирішувати вам. Так і живуть ці два відчайдухи разом!

Хейзелін з самого початку не відрізнявся від інших гусенят.

Гуска не висиджувала яйце, оскільки пропала з ферми. Фермер дійшов до висновку, що її з’їв пітон. Однак яйце залишилося, і він спорудив справжній інкубатор заради цього маленького гусеняти. Хіба ж він знав, що стане його мамою?

Імпринтінг —  особлива форма навчання у тварин, характерна для ранніх періодів їх життя. Науковці кажуть, що така поведінка гусеня викликана саме цим феноменом, так званим ефектом першого враження!

Може, Хейзелін і не вважає фермера саме мамою-гускою, але найближчою істотою на світі — це точно!

Він став справжнім улюбленцем, а члени сім’ї планують зробити з нього справжнього тренованого гусака. Така тварина на господарстві ніколи не буде лишньою, недарма ж є легенда про те, як гуси врятували Рим!

А вам до вподоби це маленьке гусеня?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector