Це не може бути дівчинка! Я хлопчика народжувала, чому це дівчинка? Поверніть мені мою дитину!

Акушерка обережно взяла новонароджене дитя на ручки. Маля зморщилося і почало плакати. Жіночка підійшла до дівчини, яка відходила від пологів і показала їй дочку. Мовляв, яка красуня народилася. Софія витріщилася на акушерку

Жінка хотіла віддати матері дитину, але та тільки відмахнулася.

– Це не може бути дівчинка! Я хлопчика народжувала, чому це дівчинка? Поверніть мені мою дитину, негайно!

Очі у нас округлилися до розміру блюдця, ми спробували пояснити, що ніякої іншої дитини тут немає і бути не може, а ось цю милу дівчинку вона тільки що сама особисто привела на світ.

Толку було мало – жінка продовжувала істерії, поривалася встати з крісла і йти шукати свого неіснуючого сина. Звичайно, ми бачили випадки, коли мами засмучувалися через стать дитини.

Але такої реакції ще не зустрічали. Знизали плечима – мовляв, гормони вирують та стрес перенесений дає. Вкололи їй заспокійливе, щоб трохи поспала – прокинеться і прийде в себе, нікуди не дінеться.

Але в себе Софія не прийшла – прокинувшись, знову почала ридати. Правда, очевидно, з думкою, що це саме її дочка, звиклася. Але істерика була настільки сильною, що ми стали подумувати про виклик психіатра.

Ну не може нормальна здорова жінка таким ось чином реагувати на народження дочки, навіть якщо вона дуже сильно хотіла сина, мріяла і марила про нього. А потім знову вкололи їй заспокійливе. Навіть засинаючи, вона продовжувала плакати:

– Де мій син? Кого ви намагаєтеся мені всунути? ПОВЕРНІТЬ СИНА!

Крім того, ми вирішили зателефонувати її чоловікові – можливо, присутність рідної і близької людини приведе новоспечену матусю в себе? Але чоловік, почувши, що він став батьком дівчинки, чомусь кинув трубку.

Післяпологове відділення. Відновлення після пологів.

Ну, може від радості не дослухав і рвонув в пологовий будинок? Але чоловік не з’явився ні в цей день, ні на наступний – взагалі дивна поведінка для батька. Та й ніяких речей він не приніс – підгузки для малятка по всьому відділенню у матусь просили.

А ось Софія, проспавши понад добу, здавалася абсолютно спокійною – її не хвилювало, чому її дочка в дитячому відділенні, чи здорова вона, сита, чи не плаче. Коли медсестра принесла дівчинку, та зажадала забрати дитину.

Психіатр, поговоривши з молодою мамою, стверджував, що жінка абсолютно здорова, адекватна і приймає усвідомлені рішення. Просто дівчинку вона взагалі не хоче і не прийме.

А на наступний день сталося те, до чого ми хоч і були готові, але чого зрозуміти не могли – приїхав її чоловік і вони удвох написали відмовну від дитини! Вони кинули своє дитя тільки за те, що воно народилося не такої статі!

Перед виходом чоловік підійшов до сестринського посту і кинув на стіл 500 гривень зі словами:

– Купите підгузки. На перший час стане.

Тим часом дитя, навіть не уявляючи, що зараз коїться довкола, мирно сопіло в ліжечку.  Усі лікарі дивувалися, яке ж спокійне маля. Інше б уже давно плакало та кричало, кликало матір, а ця тільки спить. Прикро, що таке дивно чекає важке майбутнє та усвідомлення того, що від неї відмовилися рідні батьки.

Що думаєте про цю історію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector