«Це — принцеса Щока!»: мама подарувала доньці подарунок, який зворушив соцмережі

Кожна мама намагається захистити свого малюка від недоброзичливців і робить це з великим ентузіазмом. Ще більше бажання захищати свою дитину виявляють мами, у яких малюк є особливим. У американської мами Кеті Креншоу саме така дочка. Дівчинка, якій нещодавно виповнилося 2 роки, народилася з капілярною гемангіомою на обличчі. Пляма майже повністю закриває праву щоку малятка.

Зрозуміло, що Кеті все одно вважає свою донечку Чарлі найкрасивішою на планеті. Однак думка мами не завжди збігалася з думкою навколишніх людей. Щоб допомогти дівчинці прийняти свою незвичайну зовнішність, Кеті вдалася до досить креативного методу.

Молода мама звернулася до своєї подруги Кайлі Бейкер, яка професійно займалася виготовленням ляльок. Кеті попросила її зробити ляльку, яка буде повторювати зовнішність її особливої дочки. Вона хотіла створити іграшку з такими ж білявим волоссям, великими сірими очима і маленькою особливістю на правій щічці. Кеті вважала, що лялька допоможе її дочці прийняти свою зовнішність і набути впевненості в собі.

На виготовлення ляльки пішло кілька тижнів. Коли Кеті прийшла забирати іграшку, то сильно здивувалася: лялька була просто чарівною, а родима пляма на щічці нітрохи не псувала її красу. «Я подумала: іграшка точно сподобається моїй донечці!» — розповіла Кеті.

На свято молода мама подарувала Чарлі особливу ляльку. Дівчинці настільки сподобалася іграшка, що вона не розлучається з нею ні на хвилину!

«Чарлі їсть і спить з нею; бере на прогулянки, показує іншим дітлахам. Вона назвала ляльку «Принцеса Щока». Здається, вона зрозуміла мій посил — навчитися бачити красу, незважаючи на якісь особливості в зовнішності»- говорить Кеті.

Кеті розповіла свою історію в блозі, проте зіткнулася не тільки з позитивними, а й негативними коментарями. Деякі люди висловлювалися нетактовно на адресу маленької дівчинки і навіть писали образи.

«Через таких людей я вже зараз змушена навчити свою дочку справлятися з негативною реакцією навколишніх. Образливі висловлювання не повинні похитнути її віру в свою унікальну красу»- говорить Кеті.

А що б ви зробили на місці Кеті? 

I
Загрузка ...