Це проста і сувора правда: якщо він не намагається зробити вас щасливою — ви йому не цікаві

Чоловік, який дійсно кохає жінку, не буде зупинятися на найменших перешкодах до їхнього спільного щастя. Якщо він зацікавлений в створенні сім’ї з вами, то у таких стосунках не буде місця відмовками та різним причинам. Ніщо не завадить йому досягти бажаної цілі — просто бути поруч. 

В суспільстві вважається так, що жінці не притаманно робити перші кроки своєму коханому на початку стосунків. Але чому так вважає більшість? Це звичайні стереотипи чи дійсно ключ до щасливих стосунків? 

Світ динамічний і змінюється з кожною хвилиною. Якщо раніше ініціатива створення сім’ї належала лише чоловікові, то зараз жінки намагаються стерти ці кордони й часто роблять перший крок, при цьому вони поводяться вкрай агресивно. Чоловікам, звичайно, комфортно, коли жінка все зробить замість них, не потрібно зайвий раз напружуватися, відсутній страх поразки. Хто ж відмовиться від такого варіанту розвитку подій, коли хтось інший перетягує всю відповідальність на себе? 

Однак природою закладено так, що чоловік змушений відчувати себе мисливцем, підкорювачем жіночих сердець. Йому буде значно цікавіше добиватися коханої, вкладати в ці стосунки фізичні, моральні й матеріальні ресурси, адже тоді сама панянка виходить для нього більш цінною. Тому наполегливі жінки просто притуплюють у своєму партнеру чоловіче начало. Часто в таких стосунках чоловіки не впевнені до кінця й можуть тихцем підшукувати кращу заміну. 

Часто ми думаємо так: ми можемо закохати в себе чоловіка, якщо продемонструємо зацікавленість в його персоні. Згодом він і сам зацікавиться в нашій персоні. 

Жорстока правда: таким чином ви лише збільшите любов чоловіка до себе, але ж точно не для вас. Чоловік, який був пасивний до вас з самого початку, не стане проявляти почуттів тоді, коли вам це заманеться. Це може статися лише в тому випадку, якщо він дійсно самостійно закохається і вирішить відкрити «полювання» на ваше серце.

Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, він докладе для цього максимум зусиль і його не зупинять ніякі перешкоди. Якщо жінка звикла бути в пасивній ролі, то чоловікам навпаки подобається завойовувати жінку, для них це приносить неабияке задоволення та лише розпалює інтерес. Навіть якщо він не може ось так відразу взяти і відкритися вам, рано чи пізно він дасть зрозуміти, що ви йому подобаєтеся. Не сумнівайтеся в цьому.

Така вже чоловіча природа — робити перші кроки та контролювати ситуацію, більшість лише в такій атмосфері може відчувати себе комфортно, адже так вони проявляють найкращі риси свого характеру — мужність, наполегливість…

Жінки ж постійно обдумують кожне рішення і намагаються знайти пояснення кожному своєму кроку.

Панянкам часто потрібен час, щоб розібратися в собі, подобається їй хтось чи ні, чи покохала вона, переконують себе й знаходять аргументи. В чоловіків все по-іншому — вони просто відчувають потяг і йдуть за його покликом. Якщо ж його не має, то він може бути поруч з жінкою деякий час, але це лише для того, щоб покращити власне самолюбство. 

Якщо чоловік закоханий в жінку, він не буде пропадати, придумувати різноманітні причини та шукати собі виправдання.

Є деякі речі, про які жінка повинна знати. Якщо ви помітили, що чоловік «полює» на вас, то варто також включитися в гру. Подавайте сигнали, що ви зацікавлені в усьому, що відбувається. Не варто створювати холодний та байдужий образ, оскільки чоловік також хоче розуміти, що вам це подобається, і чи він рухається в правильному напрямку. 

Ви згодні з думкою автора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: