Це пташеня випало з гнізда і ледве не вмерло. Але погляньте на нього через 36 днів!

Коли маленькі пташенята випадають з гнізда, вони зазвичай гинуть. Але з цим малюком сталося по-іншому, його побачив ветеринар, який вранці вийшов на пробіжку.  Ветеринар врятував пташеня та фіксував все це на камеру власного смартфона.

День 1

Саме цього дня ветеринар знайшов пташеня під час ранкової пробіжки. Як виявилося, гніздо було повністю розвалене, а на сусідніх деревах нічого не було. На пташеняті були навіть залишки шкаралупи.

День 2

На перших фото дитя має не привабливий вигляд, але воно все одно миле та беззахисне. Чоловік помістив його в інкубатор та назвав Кльоцка. 

День 5

Пташеняткам потрібно давати багато харчів. Кльоцка їла спершу недорогі спеціальні суміші, а потім комах та черв’яків. Годувати Кльоцку потрібно було що пів години протягом 14 годин. Важко уявити, скільки комах та інших харчів доводиться принести малечі, щоб прогодувати дитя.

День 6

В кінці першого тижня почали розвиватися пір’я. На цьому ото можна побачити пір’я в роговій оболонці, яка згодом руйнується. 

День 7

За ніч вся оболонка обсипалася, і ось вона, наша пташечка!

День 9

Після цього пташеня вийняли з теплого інкубатора, щоб воно навчилося регулювати температуру власного тіла.

День 10

Згодом ветеринари придбали клітку.

День 17

В клітку помістили гілочки, щоб було більше схоже на природнє середовище.

День 23

Це чудова фотографія Кльоцки, на ній — вона вже з гарним пір’ям. Пташечка належить до мігруючого виду, тому їй легше буде пристосуватися.  

День 36

Настав час і ми вирішили відпустити Кльоцку на свободу. Надіємося, у неї все буде добре. Ветеринари відкрили клітку, а птах одразу полетів на гілку дерева. Кльоцка ні разу не засумнівалася й насолоджувалася свободою.

Згодом вона зникла з поля зору. Це був приємний досвід.

Чи траплялися з вами схожі історії?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: