Це справжнє щастя, коли у дітей є бабусі

Дорослі люди з особливим теплом згадують ті часи, коли поруч була бабуся. Ні в якому разі не можна говорити, що бабусина любов сильніша чи краща від батьківської. Ні, це взагалі не так. Вона просто зовсім інша. 

Ті світлі хвилини поруч з бабусею викарбовуються в пам’яті дитини до кінця її життя. 

Якщо у вас постає вибір, з ким залишити дитину, то краще обирайте бабусю. Ваша дитина буде розвиватися в теплі та любові, а що може бути краще?

Сьогодні бабусі проводять не так багато часу зі своїми онуками. Потрібно дати їм більше можливості для спілкування. Так ви ощасливите і бабусь, і дітей. 

Також в суспільстві ходить думка, що бабусі більше люблять онуків, ніж рідних дітей. Ну я б так не стверджувала, просто ця любов глибша і більш усвідомлена.

Для дітей найкращим часом для спілкування з бабусею є період, коли вони вже досягли трирічного віку. Тоді дітки вже не та сильно прив’язані до своїх батьків.

Чому важливо, щоб Ваші діти більше часу проводили з бабусями :

  1. У бабусь набагато більше вільного часу, ніж у батьків, які вічно кудись поспішають.
  2. Бабусі й дідусі можуть бути зовсім іншими з дітьми, але це не означає, що їм не вдасться краще навчити дітей слухняності та дисципліни. Просто у них багатий досвід, який допомагає робити це м’якше. 
  3. Спілкування з бабусями розвиває мову, товариськість і комунікабельність.

Бабуся — це особлива людина в житті дитини, вона може розуміти його краще, ніж батьки, пізнати таємниці, про які не знають мама з татом.

Ні в якому разі не відштовхуйте ініціативу бабусь в допомозі з дітьми. Їхній досвід є неоціненним й допоможе вам виростити справжню зрілу та порядну людину.

Що ви можете сказати про власні стосунки з бабусею?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: