Це сталося на ринку в Києві. Тут бабусі щодня продають зрази, а я все думаю, що з ними не так?

Редакція Пошепок натрапила на проникливу історію Анни та вирішила поділитись з вами! Зворушливі рядки автора про те, як чудово жити в Україні і як же легко робити добрі справи! Варто прочитати кожному!

“Вчора в черговий раз усвідомила, як приємно і цікаво жити в Україні. Але сама історія почалася позавчора.

Є на Лук’янівській маленький ринок, куди бабусі приносять кожен день свіжоприготовлені картопляні зрази. Коштують вони по 10 грн. І ось позавчора, проходячи повз, купила я 2 шт. У такої маленької бабусі. Взяла кави й сіла перекусити.

Їм я ці зрази, а вони такі смачні, всередині з горошком і овочами й думаю, що ж з ними не те? І розумію, що єдина їх проблема це ціна, ну не може така смакота коштувати 10 грн

Вирішила, що це неправильно, що кожен день бабуся варить картопельку, горошок, овочі, потім все це своїми ручками збирає в таку смакоту, а я їй всього 10 грн плачу.

Так що на наступний день я знову підійшла до тієї ж бабусі, попросила 2 зрази, ⁣/strong> тільки коли стала розплачуватися дала 50 грн замість 20 і попросила її продати мені зрази НЕ по 10, а по 25 грн

Бабуся спочатку не зрозуміла, потім розгубилася, потім намагалася мені дати ще смачненького на здачу, потім пропонувала забрати хоча б 10 грн, але я була непохитна.

Я їй сказала, що я б такі штучки сама зробити не змогла б і за 100 грн, ⁣/strong> так що хочу їх їсти хоча б по 25, хоча і це дуже дешево.

Загалом, не встигла я відійти від бабусі, як зупиняє мене жінка, ⁣/strong> яка торгує неподалік яблуками, і каже: “Спасибі вам! Дозвольте пригостити вас за вашу доброту “. Я спробувала відмовитися. Але жінка наполягла, та дала мені яблук…

Загалом, пішла я від туди зі зразами, яблуками та посмішкою. Йшла і думала, що ось такою я і відчуваю України, щедрою і дуже доброзичливою. Країною, в якій тебе люди неодмінно нагодують, якщо ти будеш поступати по совісті й де людське ставлення один до одного важливіше фінансової вигоди.”

Автор Анна Мокроусова

Добро та згуртованість українців побачив увесь світ! Нам добре відомо наскільки маленькі пенсії. Тож як побачите, що старенька бабуся щось продає не проходьте повз! Тим більше у такий важкий час!

Напишіть і ви нам свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector