– Це ти наштукатурилась, щоб чоловіка нового собі знайти? – якось волав на мене чоловік.

Мене звуть Іванна і я в шлюбі вже 12 років. Тільки я ще досі з чоловіком ніяк не можу вжитися. Розумію, що це вже не нормально, однак я його люблю і постійно шукаю виправдання. Щоразу кажу собі, що все зміниться, вляжеться і ми будемо жити душа в душу. Тільки, на жаль, цього досі не сталося. 

Річ у тім, що Сергій в мене дуже принциповий та строгий чоловік, тому навіть мінімальний макіяж чи навіть парфуми в мене під забороною.

– Для чого оце ти весь час малюєшся? – якось невдоволено запитав мене Сергій.

– Та я чучуть просто, для себе… — прошепотіла я.

Сергій страшенно лютий був, коли я фарбувалась, чи парфумами користувалась. На його думку, заміжні жінки такого не можуть робити. А якщо таки роблять, то це 100% вона шукає собі іншого чоловіка.

Одного разу я вирішила піти до подруги на послугу манікюру. Дуже хотілося доглянутих нігтиків. Однак щоб не злити чоловіка, я зробила їх ледь помітного кольору. Проте Сергій все одно зробив скандал з приводу цього.

— Скажи мені негайно, що з твоїми нігтями? — розлючено запитував чоловік.

— Роксолана зробила мені легесенький манікюр, і взагалі це ж лише бежевий колір, його взагалі не видно на нігтях. Але вигляд акуратний, я все ж таки з людьми працюю… —  аргументувала я.

— Усе це виправдання! Ти собі нового чоловіка вирішила знайти?! Так? — волав Сергій.

Пошепки

Наступного дня я йшла на роботу зі сльозами на очах. Макіяж довелось стерти, нігті спиляти, а нову кофтинку рожевого кольору викинути, бо вона непристойна, на думку мого чоловіка. Практично усі скандали та сварки у нас були з приводу мого зовнішнього вигляду. Я терпіла та намагалась догодити чоловікові, оскільки кохала його. Мені здавалося, що мушу виконувати усі його забаганки, задля збереження шлюбу. Проте я навіть не думала, про те, що далі буде ще гірше. Постійно вірила у те, що все зміниться, Сергію перейде і він зрозуміє, що я не намагаюсь знайти іншого чоловіка. 

Так наш шлюб протривав дванадцять років, але мені так і не вдалося нормально вжитись з Сергієм. Він забороняв все. Спідниці повинні були бути довгими, сукні – закритими. Підбори я не носила ще з початку відносин. Парфумів Сергій позбувся, виливши їх в унітаз. Спорт взагалі навіть не обговорювався. Одяг, який я носила, Сергій обирав особисто. За покупками ходили разом, аби я раптом не вирішила купити щось, що є заборонено.

Подруги дивуються, чому я не розійдусь з Сергієм, а я й сама не знаю… А нещодавно якось він мені таке заявив, що мене аж шок взяв.

— Іванна, ти геть стала ледача! Як так можна? Подивися на себе, який ти вигляд маєш?  Інші жінки фарбуються, із гарними нігтями, пахнуть красиво… — сказав Сергій.

— Та ти ж сам так хотів… — намагалася заперечити йому я.

— Якби ти хотіла мати кращий вигляд, то все одно щось вигадала! Знайшла б спосіб обійти мене. Інші жінки так і роблять, якщо ти не знала. А так мені навіть соромно з тобою в люди виходити! Хоч би губи нафарбувала —  заявив чоловік.

Від тих його слів в мене покотились сльози… Я нічого не змогла відповісти, лиш гірко плакала, бо таке почути було дуже боляче. Що мені робити? Як тепер жити? За словами чоловіка я сама довела себе до такого стану і, що тепер навіть жоден чоловік не подивиться на мене… 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector