Цей копійочний засіб чудово замінить побутову хімію в прибиранні. Сама спробувала і вам раджу!

Я помітила, що всі магазинні засоби дуже агресивні. Хоча я прибираю в рукавичках, але з’явилося подразнення, все почервоніло та чухалося. Ну і деякі спреї нічого не відчищали та залишали якісь плями чи розводи на поверхні. 

Перепробувала навіть дорогі засоби, але нічого не допомагало.

Тоді на поміч прийшла моя свекруха. Вона підказала мені один чудовий рецепт домашнього засобу для прибирання. Повірте, воно діє на всі 100. Тим паче, ці інгредієнти ви точно знайдете на своїй кухні. 

Нам знадобиться 3 столові ложки соди, 1 столова ложка спирту і 1 столова ложка натертого господарського мила. Ще для гарного запаху можна додати декілька капель ефірної олії. 

Пошепки

Всі компоненти змішайте в мисці, має вийти за консистенцією кремоподібна маса. Нанести на поверхню губкою та прибирати.

Цей засіб ідеально бореться з такими забрудненнями: 

  • Роз’їдає жир у раковині після миття посуду. Також швидко усуває наліт. Можна використовувати як для миття керамічної раковини, так і для залізних.
  • Очищає мікрохвильову плитку від жиру від залишків розігрітої їжі. Окрім цього, спирт і сода забирає неприємний запах всередині.

  • Забирає плісняву у ванній кімнаті. Після такого плитка буде виблискувати.
  • Прибирає плитку. Буває, що жир від сковорідки стріляє на поверхню або ж молоко втікає з каструлі чи кава з кавника. Тут варто нанести крем з соди на поверхню та залишити на декілька хвилин, аби сода роз’їла жир. Потім протріть поверхню вологою ганчіркою. 

А які секрети прибирання знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector