Цей метод допомагає мені визначити якість та натуральність масла. Тепер всі продавці-шахраї мене бояться

Ні для кого не секрет, що зараз у магазині продають багато неякісних продуктів з наліпкою “натурально”. Багато виробників додають різні хімічні добавки, які шкодять нашому здоров’ю, особливо шлунку. 

Звісно, можна купувати масло у селі чи робити самому. Однак, це довго, фінансово не вигідно. 

Але моя мама поділилася секретиками, як визначити свіжість та якість масла в магазині. Ви не повірите, але тепер мене навіть бояться деякі продавці. Бо знають, що я можу вивести їх на чисту воду.

Спосіб 1: Перевірка на твердість

Для порівняння візьміть декілька різних упаковок масла. Якщо продукт мнеться, наче пластилін – то це погане масло, краще не купувати. Натуральне масло зберігає твердість. Тим паче, варто звернути увагу на склад. У натурального масла нема ніяких добавок чи підсилювачів смаку. 

Спосіб 2: Консистенція масла

Пошепки

Поставте масло у холодильник, аби воно затверділо. Потім спробуйте його намастити на хліб. Якщо масло буде легко та рівномірно наноситися на хліб, то це поганий продукт. Адже натуральне масло буде ламатися на частинки. 

 

Також заверніть масло у папір від обгортки. Натуральне буде зберігати форму, а штучне розмаститься по всьому паперу та залишить сліди.

Спосіб 3: Розчинення у воді

Вода – найкращий метод перевірити масло. Візьміть 2 склянки, налийте теплу воду та закиньте рівні шматочки. Перемішайте ложкою і побачите вже результат. Натуральне масло розчиниться у воді, а підробка зберігатиме форму та плаватиме на поверхні. 

Тому я рекомендую все-таки провести ці експерименти над маслом. Адже ми те, що ми їмо. А ви ж хочете виглядати гарно, мати здоровий організм та отримувати корисні елементи з продуктів? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector