Цей секрет мені відкрила кума, яка 10 років працювала в хімчистці. Тепер моя білизна завжди пахне свіжістю

Кожна господиня прагне, аби постільна білизна в її домі завжди пахла свіжістю. Адже так і сон приємніший, наче на легкій хмаринці.

Але часто досягти такого ефекту складно навіть з сучасними засобами, кондиціонерами та ароматизаторами. 

Та тепер в моєму домі увесь текстиль ароматний, наче в дорогому елітному готелі. Рідні в захваті, а друзі завжди випитують, а чому мій секрет.

Скажу чесно, кілька років тому я й сама не знала, що вигадати, аби білизна була духмяною. Не одну сотню гривень залишила в магазині. А результат був непомітним та короткотривалим. Вже за день аромат вивітрювався.

У меня постельное бельё всегда пахнет, как в дорогих отелях: Узнала о способе от знакомой прачки, теперь муж без ума

А тоді якось я завітала до куми Люди. Відразу відчула, що в її оселі пахне свіжістю. Не здивувалась, адже Люда багато років працювала в хімчистці. Почала випитувати. Довго вона не хотіла розкривати свій секрет, та врешті зізналася. 

Пошепки

Аби постіль та інший домашній текстиль тішив свіжістю та приємним ароматом треба випрати їх, використовуючи спеціальний засіб домашнього приготування. 

Для цього в заздалегідь підготовлену склянку насипаємо трохи солі, або соди. А потім додаємо 12 крапель улюбленої ефірної олії. Чудовий аромат має апельсинова, але можна обрати на власний смак. До слова, така суміш ще й чудово дезінфікує тканину. 

Сіль з олією можна засипати в мішечок і покласти в шафу з білизною чи одягом. Так ефект буде ще дужчим. 

Ще один момент, на якому наполягла кума. Аби білизна не мала неприємного запаху – її слід добре висушити та попрасувати. 

Я тепер надзвичайно задоволена і сплю на випраній постелі, наче немовля. Користуйтесь на здоров’я!

А чим ви користуєтесь, аби білизна довго зберігала свіжість і аромат?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector