Ці 10 слів позбавляють вас енергії – ніколи не вимовляйте їх

Деякі слова дійсно можуть відлякувати удачу, тому з ними варто бути дуже обережними.

Насамперед кожне промовлене нами слова є думкою, яка містить певний сенс та енергію. Саме завдяки словами ми надсилаємо послання Всесвіту й отримуємо те, що забажали, у відповідь. Тому потрібно ретельно слідкувати за тим, що ми промовляємо, адже думки матеріальні й можуть втілитися в життя будь-якої миті. 

Слова, що позбавляють вас позитивної енергії 

Перше слово: ні.

Старайтеся висловлюватися так, щоб не використовувати цієї частки. Заперечення призводить до того, що ми руйнуємо наше позитивне біополе й так ми накопичуємо лише негатив. 

Друге слово: ненавиджу.

Якщо любов – це найбільший дар, який отримує людина протягом життя, то ненависть є його протилежністю. Ненавидіти когось є найгіршим, що ви можете колись відчувати, а найбільше негативу накопичується тоді, коли ви ще й промовляєте це в голос. Висловлюйте своє обурення та негатив іншими словами. 

Третє слово: прокляття.

Ні в якому разі не бажайте нікому зла, адже всі ці слова обернуться проти вас самих. Звичайно, ваші прокляття можуть завдати ворогу багато проблем, але ви теж отримаєте багато негативу. 

Четверте слово: проблема.

Здається, що це слово примітивне, але воно також містить негативну енергетику, чим більше ви будете вимовляти це слово, то частіше з вами дійсно може траплятися щось неладне. Називайте ситуацію своїми іменами, але не говоріть, що це проблема. 

П’яте слово: бідність.

Якщо ви не хочете постійно перебувати в матеріальній скруті, припиніть вживати слово «Бідність». Воно автоматично запрограмовує вас на безгрошів’я.  Якщо ви не хочете втратити грошову удачу, замінюйте це слово синонімами.

Пошепки

Шосте слово: ніколи.

Не варто вимовляти це слово, адже ви дійсно не знаєте, що може статися з вами завтра, а воно просто не дає можливості розвиватися й рухатися далі.

Сьоме слово: невезіння.

Тут задіяна частка «не», яка сама по собі має досить неприємний характер, проте головна шкода для удачі несе в собі поєднання «не щастить». Коли ви говорите так про когось іншого, а не про себе, то у вас не так багато приводів для занепокоєння, однак якщо сказати так про себе, то удачі можете і не чекати. 

Восьме слово: втомився, втома.

Навіщо завжди скиглити та скаржитися про те, що ви дуже втомлені. Ніхто цього не заперечує, і ви дійсно можете відчувати втому, але про це не слід кричати на увесь світ. Так, ви залишки своєї енергії витрачаєте взагалі не на те, що дійсно вам допоможе відновити сили. 

Дев’яте слово: не можу.

Як ми вже говорили, краще уникати слів зі часткою «не». Не сумнівайтеся у своїх силах, адже ви людина, тому можете втілити всі свої мрії в життя. Коли ви говорите, що чогось не можете зробити, то це стає істиною. Говоріть, що ви можете все.

Десяте слово: безнадійно.

Це найбезглуздіше слово, оскільки воно взагалі не несе ніякого сенсу. Немає нічого безнадійного. Ваша доля – у ваших руках, і ніхто на це не може вплинути. Варто припинити боятися взяти відповідальність на себе, тоді ви зрозумієте, що немає безнадійних ситуацій. 

Уникати в щоденній розмові лише 10 слів не є важким завданням, просто активно використовуйте синоніми. Удача буде завжди з вами, якщо ви абстрагуєтеся від слів, які заважають вам отримувати від Всесвіту позитивні хвилі.

Ви часто вживаєте вище перелічені слова?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector