Ці 5 вправ зроблять твій животик ідеальним

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як отримати плоский та рельєфний живіт.

Насправді, качання пресу звичайною вправою, яку ми виконували ще в школі, насправді не дає ніяких результатів. Останні дослідження підтвердили, що така вправа більше опрацьовує  м’язи шиї, нижньої частини спини і інші.

Якщо ви хочете отримати чарівний прес, то забудьте про звичне підкачування, а зверніть увагу на ці вправи. Найкраще ці вправи виконувати підряд, роблячи між підходами перерву 30 секунд. 

5 кращих вправ для преса

1. Підйом ніг в положенні лежачи на спині

Початкове положення: лежачи на спині. Руки помістіть в замок за голову.  По черзі підіймайте ноги на 15 см над підлогою. При цьому ви маєте відчувати напруження м’язів живота. Ноги при цьому не класти на підлогу. Виконувати по 12 разів на кожну ногу в три підходи. 

2. Підйом прямих ніг лежачи

Ляжте на спину, а руки простягніть вздовж тіла. Підіймайте обидві ноги одночасно, не згинайте коліна. Повторіть 12 разів в три підходи. 

3. Бічна планка

Ляжте на підлогу на бік, зробіть упор на один лікоть. Повільно підніміть стегна, напружуючи м’язи преса. Корпус і таз повинні утворювати одну пряму лінію. Пробудьте в цьому положенні стільки, скільки зможете. Потім виконайте для іншої сторони.

4. Альтернативні скручування корпусу

Ляжте на рівну поверхню, а ноги зігніть в колінах. Руки повинні буди за головою в замку. Скручуйтеся і намагайтеся дотягнутися правий лікоть до лівого коліна, а потім навпаки.

5. Підйом стегон в положенні лежачи на спині

Ляжте на рівну поверхню, а рукою впріться в підлогу. М’язами кору почніть підіймати ноги вгору, при цьому ще й піднімаючи стегна. Затримайтеся у верхній точці кілька секунд, потім опустіть стегна.

Такі вправи потрібно виконувати 2-3 рази на тиждень. В поєднанні з правильним харчуванням, ви скоро досягнете чудових результатів. 

Ви робите фізичні вправи?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: