Ці 6 ознак говорять про те, що ви вже на межі нервового зриву

Нервовий зрив в умовах сучасного світу більше не є великою рідкістю. Моральна виснаженість, хронічна фізична втома, занадто гучний шум стають причиною, через яку нервова система дає збій.

Запобігти такий результат можна тільки, якщо приділяти достатньо уваги своєму здоров’ю. Ось 6 ознак того, що ви перебуваєте на межі нервового зриву.

Безсоння

Сон – важливий елемент життя. Якщо ви не висипаєтеся, якщо постійно крутитеся в ліжку до ранку і з голови ніяк не підуть думки, то це вірна ознака, що з вашим тілом не все в порядку.

Висока дратівливість

Якщо ви через кожну дрібницю дратуєтеся, це значить, що ваші нерви напружені. Знайдіть спосіб розслабитися, виберіть заспокійливий чай, почніть читати або дивитися добрі фільми, словом, відволіктися і відпочити.

Відсутність мотивації

Ситуація, коли ви абсолютно все відкладаєте на завтра або наступний місяць, навіть коли горять дедлайни – вірна ознака, що разом з нервами страждає і ваша психіка.

Відчуженість

Під час стресу ви іноді відчуваєте себе так, ніби не належите до цього світу. Насправді це почуття тимчасове, його просто потрібно подолати.

Гіперчутливість

Незначні події виводять вас з ладу, доводять до сліз або навіть до істерики? Гіперчутливість один з головних сигналів наближення нервового зриву.

Панічні атаки

Тривожність і напади паніки досить звичайна справа для людей, які відчувають стрес – особливо якщо вони мало відпочивають і сплять. Однак якщо тривога і паніка супроводжуються перерахованими вище ознаками, то вам варто негайно звернутися до лікаря.

Чи є у Вас ці ознаки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector