Ці 7 вітамінів життєво важливі для людей, особливо старших 45 років! Вони сповільнюють старіння і запобігають хворобам!

Всі відомі вітаміни надають різноспрямований вплив на організм людини, беручи участь в найважливіших фізіологічних і біохімічних реакціях. Ці біологічно активні сполуки допомагають організму чинити опір різним інфекційним захворюванням. Організм кожної людини не здатний нормально функціонувати без регулярного і достатнього надходження цих біологічних сполук.

Кожен вітамін, що надходить в організм людини ззовні або виробляється у внутрішньому середовищі, відповідальний за один з процесів життєзабезпечення, або за цілий комплекс реакцій.

Вітамін B12, який має наукову назву кобаламін, використовується для нормалізації неврологічної функції, генерації ДНК, розвитку червоних кров’яних тілець. Він міститься в морепродуктах, м’ясі тварин, яйцях і молочних продуктах.

Кальцій має різний вплив на організм людини. Цей макроелемент: бере участь в процесах збудливості нервових тканин і скоротності м’язів. Сприяє згортанню крові, оскільки поряд з іншими речовинами бере участь у формуванні тромбів, які закупорюють ділянки пошкоджених тканин. Блокує засвоєння насичених жирів в шлунку і кишечнику. Ця властивість робить кальцій хорошим помічником в боротьбі з холестерином.

Вітамін D сприяє засвоєнню кальцію і фосфору — будівельних матеріалів кісток і зубів. Крім того, кальцій бере активну участь в роботі нервової системи та відповідає за скорочення м’язів. Вітамін D допомагає поліпшити стан шкіри. Люди, які отримують достатню кількість вітаміну D, рідше страждають від депресії, апатії та порушення сну.

Магній відіграє важливу роль у багатьох життєво важливих процесах, які протікають в клітинах. Наприклад, він бере участь у передачі нервово-м’язових імпульсів. Він також регулює метаболізм м’язових, серцевих і нервових тканин.

Калій є обов’язковим компонентом внутрішньоклітинного середовища всіх живих організмів. В організмі людини близько 98% калію знаходиться всередині клітин тканин. Калій регулює водно-сольовий баланс організму, впливає на діяльність нервової системи, ритм і роботу серця, тонус м’язів, і в цілому відповідає за високу працездатність і хороше самопочуття.

Омега 3 або риб’ячий жир — одна з найпопулярніших біологічно активних харчових добавок, яка належить до корисних жирів. Омега 3 необхідна для підтримки в організмі оптимального жирового балансу, зниження концентрації в крові й тканинах шкідливих жирів, більш ефективного розщеплення холестерину і спалювання жирових відкладень.

Пробіотики — це живі мікроорганізми, які активно продаються у вигляді дієтичних добавок, включаються в продукти, напої та навіть косметичні засоби. Вони позиціонуються як бактерії, що приносять користь організму. Пробіотики впливають на кишкову екосистему, покращуючи її, зміцнюючи її бар’єрну функцію, зменшуючи запалення.

А ви вживаєте вітаміни?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: