Ці ілюстрації будуть близькі всім, хто хоч раз був закоханий

Омар Брунеллескі — талановитий британський художник, який малює романтичні ілюстрації. Він показує любов з різних сторін: від першого погляду до розбитих сердець. Свої малюнки Омар завжди супроводжує підписами про те, що його надихнуло або маленьку історію.

Роботи художника можна побачити на сторінках в його соцмережах, де він має чимало шанувальників. Адже любов — одне з небагатьох почуттів, які об’єднують, а не роз’єднують людей.

«Ті вечори, коли ми безцільно їздили і зупинялися на узбіччі, щоб цілуватися, коли сідало сонце … І навіть коли стемніло і я ледве міг розглянути твоє обличчя, я говорив, що ти прекрасна».

«40 хвилин в метро! 40 хвилин в надії, що він помітить мене … Чому він подивився на мене, коли я вже зібралася виходити? Буде дивно, якщо я вийду на наступній зупинці? Якщо я попрошу його номер, я буду виглядати занадто доступною? Чому всі милі хлопці завжди здаються такими зайнятими або читають … Я повинна вийти, але я не хочу!»

«Працюючи над цим, я захотів відвідати Париж. Він здається таким красивим!»

«- Милий? 
— Так, люба? 
— Ти мені подобаєшся». 

«Я люблю запах свіжоскошеної трави після весняного дощу».

«Надіюсь у вас все добре!»

«Війна. Війна — завжди війна».

«Минуло вже 2 роки з тих пір, як я почав публікувати мої роботи в інтернеті. За цей час я багато чому навчився. Сподіваюся, мої зміни надихнуть вас на постійну роботу! Якщо ви продовжите наполегливо працювати, ви станете кращими».

«Давай просто пропустимо урок?»

«Ти соромишся?»

«… І якщо я розбив твоє серце минулої ночі, це тому, що я люблю тебе більше всього на світі!»

«… В ту ніч, коли я повернувся додому після побачення, я подзвонив мамі і сказав їй, що познайомився з дівчиною, на якій я б хотів одружитися».

«Вечір біля пляжу».

«Нічна музика».

«Почекаю ще 5 хвилин».

«Ох, так ось як це буває …»

«Розбите серце за 3 секунди».

«Це був той момент, коли я зрозумів, що все змінилося».

«Одного разу я стану старим, а ти — старою. І ми будемо прогулюватися уздовж старого доку біля моря».

I
Загрузка ...