Ці продукти допоможуть вам побороти безсоння та внормалізувати графік сну. Перевірено на собі, діє миттєво!

Раніше я не могла заснути. Постійно крутилася туди-сюди в ліжку, рахувала тих баранчиків. Навіть купила в аптеці спеціальні каплі та аромаолії, які мали би впоратися з безсонням. Однак, це все тільки реклама.

На щастя, сусідка порадила мені вживати перед сном 10 продуктів. Мовляв, я буду спати, як немовля. І знаєте, воно діє! Не могла уявити, що ці звичайні овочі та фрукти допоможуть побороти безсоння. Тепер сплю, наче вбита. 

Чай з маракуї варто випити за годину до сну. Адже в цій екзотичній рослинці міститься велика кількість алкалоїдів, які розслабляють організм та заспокоюють нервову систему. 

Ромашковий чай. Це доступний і традиційний напій, який перевірений роками. Вона діє так само, як і чай з маракуї. Але бюджетніший та можна купити в будь-якій аптеці. 

Рис. Спробуйте приготувати на вечерю цю легку страву. Вона не тільки ситна, але й дуже корисна для сну. У рисі міститься високий глікемічний індекс. Власне, якраз і він скорочує час за який ви засинаєте.

Волоські горіхи. Ці горіхи – справжнє джерело триптофану та амінокислот. Вони відповідають за виготовлення серотоніну та мелатоніну – гормони, які допомагають міцно спати.

 

Пошепки

Тунець. Цей вид риби багатий на вітамін В12, який також є важливим складовим для виробництва мелатоніну й серотоніну. Якщо не любите рибу, то замініть її на сирий часник або ж фісташки. 

Вишневий сік. Саме кислий смак у вишні допомагає підвищити рівень мелатоніну та пришвидшує сон. 

Листя салату. Зелень містить елемент лактукарій – діє, як натуральне заспокійливе, особливо на наш мозок. Зробіть собі на вечерю легкий салатик. Тим паче, що це корисно не тільки для сну, але й для нашої фігури. 

Сир. Деякі вчені вияснили, що молочні продукти позитивно впливають на якість сну, адже у них міститься велика кількість кальцію. 

Сподіваюся, що ви дослухаєтеся до цих порад і забудете назавжди про безсоння! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector