Ці продукти не можна ні в якому разі зберігати в холодильнику!

Не існує такої господині в Україні, яка б не мала холодильник на кухні. Тим паче, зараз є багато моделей з різними функціями зберігання. 

Однак, деякі продукти категорично не можна зберігати в холодильнику. Я сама так робила роками і тепер розумію, що то найбільша помилка. 

Адже, по-перше, вони втрачають свої корисні властивості. По-друге, може з’явитися неприємний запах у холодильнику, який потім важко вивітрити. 

Картопля: 

Овочі потрібно зберігати у темному та прохолодному місці. Бажано, десь у погребі (якщо ви живете в селі) або ж на балконі (якщо у квартирі). Через низьку температуру в холодильнику всередині картоплі зникає той корисний крохмаль. 

Сливки та персики: 

Ні в якому разі не можна зберігати ці фрукти з кісточками в холодильнику, поки вони не дозріли. Адже через низьку температуру в холодильнику сповільнюється та руйнується процес дозрівання. Тому потім сливи та персики будуть неприємні, кислі на смак з твердою шкіркою. 

Краще їх зберігати просто на кухні, а коли дозріли – поставити у холодильник. 

Хліб:

Його краще зберігати в хлібниці. Через низьку температуру втрачається волога у хлібі та він швидко черствіє. 

Салямі: 

Це спеціальне в’ялене м’ясо, яке варто зберігати не в холоді, а десь в теплому місці. Інакше так швидко втрачається смак та структура м’яса. Салямі швидко черствіє і стає гумовим та смак. 

Вершкове масло: 

Пошепки

Звісно, такий продукт добре тримати в холодильнику, бо воно не тане. Однак, згодом помітила, що масло стало дуже твердим та його важко різати чи намастити на хліб. Тому раджу краще купити спеціальну маслянку, аби не зберігати масло в теплі чи на сонці. 

Болгарський перець: 

Через низьку температуру перці можуть стати в’ялими на дотик та гіркими на смак, втрачають свій хрумкіт. Їх варто зберігати тільки тоді, якщо ви хочете продовжити свіжість перців на 2-3 дні. 

Помідори:

Звучить дивно, але це правда. Ідеальна температура зберігання від 12 до 20 градусів. Тому їх варто тримати десь на балконі або ж на кухні просто в мисці. Тому краще купувати декілька помідорів, які можна одразу з’їсти за декілька днів, щоб вони не згнили. 

Цитрусові: 

Апельсини, лимони, лайми та мандарини краще зберігати просто в мисці на кухні. Адже низька температура в холодильнику негативно впливає на шкірку цитрусових, вона стає дуже твердою, а корисні вітаміни втрачають свою властивість. 

Соуси: 

В них досить довгий термін зберігання та стійкі до високих температур. Адже через спеціальний пакет, в якому вони запаковані, не зникає смак. Сміливо забирайте з холодильника кетчуп, майонез, соєвий, оцет чи інші соуси. Так ви зекономите місце в холодильнику на інші продукти. 

Екзотичні фрукти:

Такі фрукти, як папая, банани, манго звикли до тепла. А через низьку температуру в холодильнику вони втрачають властивості. Наприклад, ті самі банани чорніють та стають схожими за консистенцією на кашу. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector