Ці роки ми неодноразово просили допомогу в тещі, а вона давала одну відповідь: “Доню, в тебе вже є чоловік, нехай він дбає достаток сім’ї”. А зараз просто благає нас про допомогу

Я в шлюбі вже 14 років, і досі люблю свою дружину. Після весілля ми проживали в тещі протягом двох років, а згодом переїхали у власне житло, яке нам подарували мої батьки. Це була двокімнатна квартира за містом, на роботу добиратися складніше, але ми все одно були задоволені, адже нарешті жили окремо. І я, і вона були на сьомому небі від щастя, до того ж саме в цей період дізналися, що чекаємо поповнення. Дружина пішла в декретну відпустку, тому розташування за містом було лише на руку, спокійно, більше зелені і свіжого повітря.

Моя теща – не проста жінка, ще 4 роки тому вона вирішила відкрити свій бізнес. Просто продала своє житло й купила приміщення під пекарню, потім придбала обладнання й найняла персонал. Собі ж зробила там кімнату і проживала в тому ж будинку. Перші два роки бізнес добре розвивався, вона отримувала невеликий, але стабільний дохід. Але на початку минулого року конкуренти відкрили поруч з нею велику хлібопекарню і зробили ціни на свою випічку значно нижче. Тещі довелося звільнити велику частину персоналу, продати частину обладнання. Далі, щоб підтримувати якось свій бізнес, вона почала брати гроші в борг. Карантин був останньою краплею і вона стала банкрутом.

Спочатку у неї були гроші оплачувати собі житло, але зараз вони закінчилися. Теща приїхала до нас зі сльозами, бо не знає, що робити і як далі жити. Здоров’я у неї зіпсувався, працювати вона не може, хоча їй немає ще й 60 років. Зрозуміло, що доньці її шкода, та й мені вона не байдужа, але жити з нею в нашій квартирі у мене немає бажання. Наш син вже в школу ходить, за ним не потрібно доглядати. А, коли нам треба було допомогу з дитиною, їй було ніколи.

Пошепки

Коли мені батьки купували квартиру, теща навідріз відмовилася давати гроші. Мій батько взяв тоді частину грошей в кредит і вже погасив заборгованість. Думаю, що мої батько й мати будуть проти того, що вона переїде до нас жити. Тим більше квартира за документами належить їм..

Але що з нею тепер робити? Дружина плаче. Оплачувати їй окрему квартиру я не зможу, у мене немає зайвих грошей. Якби їй потрібна була б одноразова допомога, я б міг допомогти. Але щомісяця оплачувати їй житло і забезпечувати я точно не буду. До речі, дітей у неї більше немає, крім моєї дружини. Вона і сама з нею жити не надто хоче. Адже за ці роки ми неодноразово просили допомогу в тещі, а вона давала одну відповідь: “Доню, в тебе вже є чоловік, нехай він дбає достаток сім’ї”. 

Але з іншого боку, не залишити ж її на вулиці. Але я точно знаю, що якщо погоджуся на її переїзд до нас, то дуже пошкодую. Не знаю, як знайти правильне рішення в такій ситуації. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector