Ці слушні поради допоможуть твоїм дітям вирости багатими і успішними. Запрограмуй дитину на успіх

Вона приймала наркотики, в 17 років народила дитину, а у 21 рік збиралася покінчити життя самогубством. Як Дені Джонсон змогла піднятися з дна і стати мільйонеркою у 23 роки?

Мати п’ятьох дітей та бабуся кількох онуків поділилася з нами принципами виховання дітей. 

Поради з виховання від мами-мільйонера:

1. Мета повинна бути вже з дитинства

Батьки з дитинства вчать дітей ставити перед собою потрібні цілі. Майбутні топменеджери, випускники Гарварду та успішні лікарі виховуються саме такою практикою. А більшість дорослих народжують дітей і надіються, щоб їхній дитині пощастило. 

«В сім’ї моїх друзів, яким належить своє видавництво, син не хотів вчитися і взагалі не знав, що йому робити в житті. Тоді батько прийняв кардинальне рішення і відправив його на тиждень працювати в притулок для бездомних без будь-яких засобів. Через тиждень підліток повернувся з великим бажанням вчитися і брати участь в сімейному бізнесі», – розповідає Джонсон.

2. Не всі мультфільми  для дітей.

Уважно вивчайте ті мультфільми, які включаєте своїй дитині. Багато картин мають не дуже хороші приклади поведінки. Краще взагалі не дивіться телевізор з дітьми.

3. Без телевізора і мобільного телефону

Дені Джонсон дозволила своїм дітям використовувати телефони в 16 років, а телевізора в будинку не було взагалі. 

«МОЇ ДІТИ НЕ МОЖУТЬ ДОЗВОЛИТИ СОБІ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ, ТОМУ ЩО НІЧОГО НЕ ЗАРОБЛЯЮТЬ. МОБІЛЬНИК ПРИВЧАЄ ЛЮДИНУ НЕ ОРГАНІЗОВУВАТИ ТА ПЛАНУВАТИ СВІЙ ЧАС, А ТЕЛЕВІЗОР ДЕМОНСТРУЄ НЕПРАВИЛЬНІ МОДЕЛІ ЖИТТЯ. ЧОМУ ВАС ВЧИТЬ МУЛЬТИК ПРО ГУБКУ БОБА? ЛІНИВИЙ, РОЗПУЩЕНИЙ, ПЕРСОНАЖ РАДІЄ З ПРИВОДУ ТОГО, ЯК ВІН ОБВІВ НАВКОЛО ПАЛЬЦЯ ІНШИХ. ВИ ХОТІЛИ Б, ЩОБ ВАШІ СИНИ ВИРОСЛИ ТАКИМИ Ж? ХОТІЛИ Б ТАКИХ ЧОЛОВІКІВ ДЛЯ СВОЇХ ДОЧОК? ЯКЩО НЕ ДИВИТИСЯ ТЕЛЕВІЗОР 30 ДНІВ, ВІД ЦІЄЇ ЗАЛЕЖНОСТІ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ», – ВВАЖАЄ ДЖОНСОН.

4. Учіть дитину любити роботу

Кожної п’ятниці діти чують від вас “Нарешті вихідні”, “Зможу відпочити від роботи” і тд. З самого дитинства такі вислови та поведінка батьків формують негативне ставлення дитини до праці. Вони вважають роботу чимось поганим та важким. Діти, яких так виховують, не захочуть працювати або почати власний бізнес, вважає Дені Джонсон.

5. Ви не банкомат для вашої дитини

«Я даю дитині 50 доларів в рік на взуття і купую чотири пари джинсів. Ніяке розкішне взуття за такі гроші не купиш, але, якщо хочеться – або йди та зароби, або чекай розпродажі! »- розповідає Джонсон. Забезпечувати дитину необхідно найнеобхіднішим.

«Найгірше, що можуть зробити батьки, – заробляти гроші, щоб дати дітям те, чого їм самим не вистачало в дитинстві. Коли діти виростають, вони потрапляють у світ, де вже не можуть дозволити собі жити так, як звикли», – зазначає бізнесвумен.

6. Витрачати чи збирати?

Витрачати гроші можна двома способами: покупка непотрібних речей або збирання та інвестування в щось більше. «Як мотивувати дитину не витрачати гроші там, де не потрібно? У нас в будинку є правило: назбирай 10 доларів, і я тобі дам ще 10. Коли сума зібрана, купувати можна тільки такі речі, які дозволяють тобі рости та розвиватися: велосипед, музичний інструмент, подорож», – розповідає Джонсон. 

Отже, з усіх цих правил можна дійти висновку, що успішність прищеплюється ще з дитинства. Навчайте власних дітей самостійності – це знадобиться їм вже в найближчому майбутньому.

Ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector