Ці жахливі кюлоти! Розкриваємо 6 секретів: як вибрати і з чим носити

Цікаво, чому всі так дружно «ненавидять» кюлоти, але при цьому нічого не мають проти спідниць і суконь довжини міді? Суть одна і та ж.

Загалом, що я хочу сказати. Кюлоти, як і будь-який інший одяг потрібно підбирати з урахуванням індивідуальних особливостей вашої фігури і зросту. Давайте зараз докладно і з фотоприкладами розберемо: які кюлоти, кому і для яких завдань підійдуть.

1. Довжина

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі кюлотів — це довжина. Дивіться на фото. Зліва — кюлоти. І справа — теж кюлоти. Бачите різницю?


У першому випадку край штанини проходить по широкому місці гомілки. Саме така довжина «ріже» ногу, а не кюлоти в цілому. Плюс дівчина-модель вибрала контрастні ботильйони невдалої висоти- маємо додаткові горизонталі на нозі. Таких варіантів варто уникати.

На дівчині справа кюлоти достовірніші. Плюс немає відстані між взуттям і штанами — силует НЕ змінюється, пропорції зберігаються.

Висновок: правильні кюлоти повинні нагадувати укорочені штани, а не подовжені шорти.

2. Взуття

Ще про взуття. У випадку з кюлотами вибір правильного взуття вкрай важливий. Варіанта два.

Перший — взуття, що не закриває кісточку. Це можуть бути класичні човники, лофери, кеди — будь-яке легке взуття.

Другий варіант — взуття, що заходить під штани. Як на фото праворуч.

На фото зліва дівчина зробила невірний вибір.

3. Колір

Якщо ви хочете здаватися вищою, але при цьому не бажаєте розлучатися з кюлотами, кращий вибір — монохром в нижній частині фігури. Тобто підбирайте взуття близького до штанів відтінку. Колірна вертикаль витягне силует.

4. Невдалі деталі

Ось приклад того, як можна зіпсувати образ … носками! Принцип той же, що і з взуттям — не закривайте його щиколотки! Це найтонша і витончена частина жіночої ноги. Відкриті щиколотки — плюс 100 балів до легкості і елегантності образу.

5. Ширина

Ширина штанів теж має значення. Чим вужчі ваші кюлоти, тим більш витягнутою і пропорційною буде ваша фігура. До слова, в таких образах важливий об’єм не тільки власне штанів, а й решти одягу в комплекті.

А ось якщо вам важливо додати об’єму стегнам — то вибирайте варіант, як на фото праворуч. Це як раз мій випадок. Мій зріст мене цілком влаштовує, а ось по-хлоп’ячому вузькі стегна часто псують всю картину. Тому я ношу кюлоти ширші.

6. Посадка

Якщо ви зважилися на покупку кюлотів, віддавайте перевагу моделям з високою талією. Тут все просто: внизу відняли — вгорі додали. З ногами все в порядку.

7. Підсумуємо …

А тепер давайте потренуємося: чому образ справа виглядає карколомно, а зліва … якось незграбно?

  • По-перше, довжина, про яку я говорила в пункті 1.
  • По-друге, у дівчини праворуч підкреслена талія — ​​вона позначила, де починаються її ноги.
  • По-третє, дуже багато об’єму зверху на фото зліва — це робить образ громіздким.
  • Ну і по-четверте, каблук на дівчині справа — найпростіший спосіб витягнути силует і додати собі пару сантиметрів зросту.

І ось ще, на закінчення … Дівчата, якщо кюлоти вам ну категорично не подобаються — просто не носіть їх! Мода — вторинна, а стиль, що відображає вашу індивідуальність — первинний. Як не крути =)

I
Загрузка ...