Цікава ідея, як можна використати стару шапку у садівництві

Наш одяг не може довго служити. Наприклад, улюблена кофтина виходить з моди та стає неактуальною, джинси не подобаються чи завеликі. А деякі речі взагалі краще викинути на смітник. Однак, не варто поспішати. Ви можете дати їм друге життя, якщо увімкнути фантазію та креатив. 

Цей лайфхак сподобається господиням, які обожнюють садівництво. Адже зі старої шапки можна зробити новий горщик для рослин. Все легко та дуже просто!

Потрібно:

Шапка;

Будівельний цемент;

Клей ПВА;

Акриловий лак;

Звичайні фарби.

Розведіть на 1 літ води 2-3 столові ложки клею та 1 кілограм цементу. Все змішаємо, щоб не було комочків. Занурюємо у розчин нашу шапку, можна залишити на декілька хвилин, щоб суміш просочилася.

Потім все обережно дістаємо та залишаємо висихати. Для того, щоб наш майбутній горщик мав гарну форму, бажано поставити на дно пляшку з водою.

Залишаємо його сушитися приблизно на один день. Тепер треба підготувати розчин, яким ми змастимо дно горщика. Змішайте 3 столові ложки цементу, 0,5 літрів води та 2 столові ложки клею ПВА, змочіть малярний пензлик та покрийте у декілька шарів. Для кращого декору можна зробити візерунки чи малюнки фарбами. 

Наш чудовий горщик готовий.

Тепер можна пересадити туди рослину та насолоджуватися красою. 

А вам сподобався такий лайфхак? Які ви знаєте цікаві поради для садівництва? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector