Цікаві завдання для тих, хто ще не забув, як рахувати

Дуже добре, якщо ви любили математику в школі. Тоді для вас не будуть проблемними сьогоднішні завдання. Усім іншим доведеться трохи помізкувати.

І для всіх охочих перевірити свої математичні знання, ми підготували кілька завдань.

Завдання 1

Приклад виглядає досить простим, але вирішити його правильно можуть тільки одиниці. Підказка: 12 – неправильна відповідь.

Завдання 2

У вас є два відра: три і п’ятилітрові. Ваше завдання принести додому рівно чотири літри за один раз. Набирати воду і переливати її з одного відра в інше можна нескінченну кількість разів.

Завдання 3

8, 2, 9, 0, 1, 5, 7, 3, 4, 6 – такий порядок чисел. А чи зможеш пояснити, чому саме такий?

Завдання 4

Найскладніше завдання на сьогодні. Відомо, що на борту корабля є декілька матросів, кішки, кок та одноногий капітан. Також відомо, що всього в екіпажі 16 голів та 43 ноги. Скільки кішок та матросів на кораблі?

Відповіді

1. 1+1+1+1+11+1+1+1+11+1*0+1. Відповідь дорівнює 30.

2. Наповнюємо 5-літрове відро. З нього виливаємо три літри в 3-літрове, а потім спустошуємо його. Два літри, що залишилися, у більшому відрі знову виливаємо в мале. Потім набрати знову п’ять літрів і зайвий літр перелити у мале відро, де вже є два. У результаті отримаємо рівно 4 літри у великому відрі.

3. Цифри розташовані в алфавітному порядку.

4. Відкинемо одноногого капітана та кока. На 14 мешканців морського судна припадає 40 ніг. Якби всі 14 мешканців були матросами, то ніг було б 14*2=28. Тому різниця 40-28=12 це половина ніг всіх кішок, які знаходяться на кораблі. Значить хвостатих на судні 12*2/4=6. Тоді матросів виявляється 14-6 = 8. Якщо перерахувати ноги, теж все сходиться.

Дали правильні відповіді?

Яке завдання було найскладнішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector